Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/qZsas9
1395/10/07 - 14:54 تاريخ انتشار: 4863 تعداد بازديد: 36756 كد خبر:
رویترز گزارش داد:
قیمت نفت در کانال 55 دلار
پیش از تعطیلات سال جدید قیمت نفت اندکی تغییر کرد و درحالی‌که کمتر از یک هفته تا نخستین کاهش تولید توافق شده میان اوپکی‌ها و غیراوپکی باقی مانده، بازار در انتظار اجرایی شدن آن است.


قیمت نفت در آستانه سال نو میلادی اندکی تغییر کرد و  بازار همچنان در انتظار مشخص شدن وضعیت اجرای توافق اوپکی‌ها و غیراوپکی‌هاست و هر بشکه نفت بالای 55 دلار فروخته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)،  به نقل از رویترز، پیش از تعطیلات سال جدید قیمت نفت اندکی تغییر کرد و درحالی‌که کمتر از یک هفته تا نخستین کاهش تولید توافق شده میان اوپکی‌ها و غیراوپکی باقی مانده،  بازار در انتظار اجرایی شدن آن است.

هر بشکه نفت برنت دریای شمال با 4 سنت افزایش 55.20 دلار فروخته شد و هر بشکه نفت خام آمریکا با 18 سنت افزایش 53.20 دلار معامله شد. بازار نفت روز دوشنبه برای کریسمس بسته بود.

اول ژانویه، تاریخ آغاز رسمی توافق اوپکی‌ها و غیراوپکی‌ها برای کاهش تولید روزانه 1.8 میلیون بشکه در روز است. این توافق برای افزایش قیمت نفت طراحی شده است.

تومومیچی آکوتا، اقتصاددان ارشد موسسه تحقیقاتی و مشاوراتی میتسوبیشی در توکیو گفت: کاهش تولید اوپک نزدیک است، اما چون هیچ خبری در این خصوص منتشر نشده بازار در سکوت و رکود به سر می‌برد.

بنابر گزارش رویترز انتظار می‌رود، وزارت انرژی آمریکا از ابتدا تا نیمه ژانویه، 8 میلیون بشکه نفت شیرین این کشور را از ذخایر اضطراری نفت این کشور به فروش برساند.

کیریل مولودتسوف، معاون وزیر انرژی روسیه گفت در عین حال، صادرات نفت روسیه امسال تقریبا 5 درصد افزایش دارد و به 253.5 میلیون تن خواهد رسید و یک افزایش ملایم نیز برای سال آینده پیش‌بینی می‌شود.

در چین، تاپایان نوامبر، با کاهش تولید داخلی و افزایش تقاضای زمستانی، ذخایر نفت این کشور 1.55 درصد نسبت به ماه پیش از آن کاهش یافت و به 29.89 میلیون تن رسید.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد