Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/lccYFA
1395/10/22 - 15:32 تاريخ انتشار: 4118 تعداد بازديد: 37076 كد خبر:
بانک HSBC به فرانسه یا ایرلند می‌رود؟
"در صورتی که انگلیس حق روادید خود را پس از خروج از اتحادیه اروپا از دست دهد احتمالا زیرمجموعه‌های این بانک به فرانسه یا ایرلند نقل مکان می‌کنند."


رئیس بانک HSBC انگلیس اعلام کرد: موسسات مالی زیرمجموعه این بانک با خروج انگلیس از اتحادیه اروپا از انگلیس به فرانسه یا ایرلند تغییر مکان خواهند داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از اسپوتنیک، داگلاس فلینت رئیس بانک HSBC انگلیس اعلام کرد: با توجه به تاثیرات منفی خروج لندن از اتحادیه اروپا موسسات مالی زیرمجموعه این بانک با هدف به دور ماندن از این تاثیرات منفی، از انگلیس به فرانسه یا ایرلند تغییر مکان خواهند داد.

وی در سخنرانی خود در برابر کمیته خزانه ‌داری انگلیس اعلام کرد: در صورتی که انگلیس حق روادید خود را پس از خروج از اتحادیه اروپا از دست دهد احتمالا زیرمجموعه‌های این بانک به فرانسه یا ایرلند نقل مکان می‌کنند.

وی همچنین خواستار آن شد که روند خروج انگلیس از اتحادیه اروپا فارغ از زمان‌بندی اعلام شده در مذاکرات چند سال به طول انجامد تا بانک‌ها و موسسات مالی فرصت کافی برای تغییر مکان و استخدام نیروی کار جدید در کشورهای مقصد را داشته باشند.

در روز 23 ژوئن سال گذشته میلادی در یک همه پرسی حدود 52 درصد از مردم انگلیس خواستار خروج این کشور از اتحادیه اروپا شدند. طی ماه‌های گذشته نیز نخست‌وزیر این کشور از آغاز قریب‌الوقوع مذاکرات با مقامات اروپایی برای کلید خوردن خروج این کشور از اتحادیه اروپا خبر داده است.

خروج انگلیس از اتحادیه اروپا نگرانی ‌ها نسبت به ابهامات موجود در آینده تجاری شرکت‌های حاضر در انگلیس را افزایش داده است.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد