Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/3cCPNf
1395/11/23 - 15:57 تاريخ انتشار: 2169 تعداد بازديد: 37833 كد خبر:
با حضور جمعی از اساتید برجسته چند کشور انجام شد؛
تقدیر از بورس تهران در سومین کنفرانس بین المللی هلدینگ و گروه شرکت ها
در سومین کنفرانس بین المللی هلدینگ و گروه شرکت ها در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما از حسن قالیباف اصل مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران تقدیر به عمل آمد.


شرکت بورس اوراق بهادار تهران به دلیل زمینه سازی برای بهبود در جذب و پذیرش هلدینگ ها و تامین مالی گروه شرکت ها به این همایش دعوت و مورد تقدیر واقع شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از شرکت بورس، در سومین کنفرانس بین المللی هلدینگ و گروه شرکت ها و دومین جشنواره ملی هلدینگ های برتر و شرکت های پیشرو از حسن قالیباف اصل مدیرعامل بورس تهران قدردانی، تندیس و لوح تقدیر اعطا شد.

در تقدیرنامه اعطا شده به مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران آمده است:

در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل همت بلند و تلاش سترگ شما را در راه اعتلای ایران اسلامی ارج می نهیم. به پاس ایثار و فداکاریتان در توسعه و پیشرفت کشور و براساس تایید هیات علمی سومین کنفرانس بین المللی هلدینگ ایران، لوح شرکت کارآمد اقتصادی به جنابعالی تقدیم می شود.

امیدواریم به مدد ایزد منان و علم، ایمان و اخلاص شما پایه های عزت و اقتدار ایران اسلامی استوارتر شود.

این همایش با حضور اساتید برجسته از کشورهای آلمان، لهستان، انگلیس، ترکیه و جمهوری اسلامی ایران، رییس دفتر توسعه صنعتی سازمان ملل متحد در ایران و مقاماتی از دولت و مجلس شورای اسلامی امروز 23 بهمن 95 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

همچنین در این کنفرانس تعدادی از ناشران بورس تهران از جمله سرمایه گذاری غدیر به دلیل جذب سرمایه و تلاش برای ورود به بازارهای بین المللی، سرمایه گذاری خوارزمی به دلیل مدیریت استراتژیک، جاری سازی استراتژی بنگاه و ارتقاء بهبود گزارشگری مالی، شرکت توکافولاد به دلیل پیاده سازی سازوکارهای حاکمیت شرکتی و سرمایه گذاری مسکن برای جذب سرمایه و رشد میزان سرمایه های صورت گرفته نیز تقدیر به عمل آمد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد