Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/yRdBbR
1395/11/25 - 13:23 تاريخ انتشار: 2177 تعداد بازديد: 37895 كد خبر:
رشد متغیرهای آسیایی با اهرم آمریکایی
کاهش قیمت ین پس از رشد شاخص اس اند پی به ثبت رسید در حالی که سهام شرکت های چینی موجود در بورس هنگ کنگ با بیشترین میزان افزایش نسبت به دو ماه اخیر همراه شدند.

 

بازارهای آسیایی با روند افزایشی همراه شدند در حالی که نگاه ها به آمار منتشر شده از بانک مرکزی آمریکا و انتشار آمار نرخ مصرف کننده در این کشور موجب رشد متغیرهای آسیایی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، کاهش قیمت ین پس از رشد شاخص اس اند پی به ثبت رسید در حالی که سهام شرکت های چینی موجود در بورس هنگ کنگ با بیشترین میزان افزایش نسبت به دو ماه اخیر همراه شدند.

در این بین ، قیمت سنگ آهن و مس با رشد همراه شد در حالی که سهامداران در بازارهای جهانی شاهد سومین هفته رشد شاخص ها بودند و بازارها در پی تصمیمات اخیر ترامپ در خصوص کاهش میزات مالیات دهی رونقی نسبی و کوتاه مدت را پذیرا شدند .

در بازارهای توکیو، سخنرانی مشترک شینزو آبه و دونالد ترامپ موجب رشد شاخص ها در این کشور شد. این در حالی است که آمارها نشان دهنده افزایش نسبی میزان رشد اقتصادی در ژاپن و در نیمه پایانی سال 2016 بوده است. در این بین، افزایش صادرات و سرمایه گذاری های تجاری نیز در این کشور قابل مشاهده است.

اما در بازارهای آسیایی، شاخص آسیا پاسفیک با رشد 0.4 درصدی رو به رو شد در حالی که تاپیکس ژاپن رشد 0.5 درصدی داشت .

در استرالیا، شاخص اصلی بورس این کشور با افزایش 0.7 درصدی مواجه شد در حالی که قیمت سهام شرکت ریو تینتو به عنوان بزرگترین شرکت معدنی دنیا با بیشترین میزان افزایش نسبت به سه سال گذشته در بازار سیدنی مواجه شد.

در بورس هنگ کنگ، شاخص اصلی این کشور رشد 0.5درصدی داشت در حالی که شاخص های چینی موجود در بازار هنگ کنگ با افزایش 1.4 درصدی رو به رو شدند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد