Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بازار سرمايه
https://goo.gl/LgTIdF
1395/11/27 - 15:44 تاريخ انتشار: 3421 تعداد بازديد: 37993 كد خبر:
سمات معرفی کرد؛
کوچکترین سهامداران بازار سرمایه
جدیدترین آمارها نشان می دهد که در ماه گذشته ۲۵ کد سهامداری برای نوزادان در کشور صادر شده است که تهرانی ها بیشترین صدور کد سهامداری را در این مدت به خود اختصاص دادند.

 

مدیریت امور ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، فهرست کوچکترین سهامداران بازار سرمایه را تا پایان دی ماه امسال منتشر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از  سمات، جدیدترین آمارها نشان می دهد که در ماه گذشته 25 کد سهامداری برای نوزادان در کشور صادر شده است که تهرانی ها بیشترین صدور کد سهامداری را در این مدت به خود اختصاص دادند.

پارسا جمشیدی 3 روزه از بجنورد کوچکترین نوزادی است که دی ماه کد سهامداری خود را از شرکت سپرده گذاری مرکزی دریافت کرده است.

بر اساس این گزارش، والدین سید امیر عباس حسینی از قم با دریافت کد سهامداری در هشتمین روز تولد، نیکی سلطانی، محمد حسین مومنیان و پرنیان پور صادقی حقیقت از تهران، ثنا رستاقی چالکی از گرگان و مینا علی آبادیان از شاهرود در یازدهمین روز تولد و ترمه مردان پور پیوندی از رشت در دوازدهمین روز تولد، برای نوزادان خود کد سهامداری دریافت کردند تا در رتبه های بعدی کوچکترین سهامداران بازار سرمایه قرار گیرند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد