Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بازار سرمايه
https://goo.gl/yV3Kyl
1395/11/29 - 10:21 تاريخ انتشار: 4721 تعداد بازديد: 38002 كد خبر:
صبح امروز و با حضور گسترده داوطلبان؛
آزمون‌های بازار سرمایه برگزار شد
فارغ التحصیلان رشته های دانشگاهی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همچنین افرادی که حداکثر تا پایان شهریور 96 فارغ التحصیل می شوند، می توانستند در این دوره از آزمون های حرفه ای بازار سرمایه شرکت کنند.

بیست و هشتمین دوره آزمون‌ گواهینامه های حرفه ای بازار سرمایه، امروز جمعه، بیست و نهم بهمن 95 در تهران، مشهد، تبریز، اصفهان و شیراز به طور هم زمان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، فارغ التحصیلان رشته های دانشگاهی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همچنین افرادی که حداکثر تا پایان شهریور 96 فارغ التحصیل می شوند، امکان حضور در این دوره از آزمون گواهینامه های حرفه ای بازار سرمایه را داشتند.

بنابر اعلام سازمان بورس و اوراق بهادار، نتایج این دوره از آزمون ها به فاصله کمتر از یک ماه از زمان برگزاری اعلام می شود.

 خاطر نشان می شود: آزمون های اصول بازار سرمایه و تحلیلگری دو مرتبه در سال یک بار در شهریور و بار دوم در اواخر بهمن ماه برگزار می شود.

یست و هفتمین دوره از آزمون ‌های حرفه ‌ای بازار سرمایه در سه آزمون اصول بازار سرمایه، تحلیل‌گری بازار سرمایه و معامله ‌گری بازار سرمایه، جمعه پنجم شهریور  سال جاری برگزار شده بود.

امروز نیز در تهران، این دوره از آزمون ها همانند دیگر سال ها در دانشگاه صنعتی امیرکبیر و با استقبال گسترده داوطلبان برگزار شد.

پیش از این به درخواست داوطلبان و تصویب کمیته گواهی ‌نامه‌های حرفه‌ای بازار اوراق بهادار، مهلت نام نویسی در این آزمون تا بیست و هفتم دی تمدید شده بود.

به اطلاع می رساند، ثبت نام دوره جدید آزمون‌های الکترونیکی اصول بازار سرمایه و تحلیل‌گری بازار سرمایه (ویژه دارندگان مدارک حرفه‌ای CFA) نیز در تاریخ بیستم اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به اطلاعیه برگزاری آزمون های بازارسرمایه واقع در پایگاه اینترنتی http://icmc.seo.ir مراجعه کنند.

 
تصاویر خبر:
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد