Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
اقتصاد کلان
https://goo.gl/7SwRQW
1395/12/10 - 15:07 تاريخ انتشار: 3208 تعداد بازديد: 38332 كد خبر:
مشاور رییس سازمان بورس خبر داد؛
حضور 160 شرکت در دهمین دوره نمایشگاه بورس
دوره دهم نمایشگاه با دو هدف افزایش آگاهی اجتماعی از صنعت مالی و آشنایی نزدیک اقشار مختلف مردم با خدمات مالی هر یک از بخش‌های بورس، بانک و بیمه تلاش می‌کند تا شرایط را برای هم افزایی صنفی، افزایش همکاری‌ها و ایجاد فرصت‌های همکاری برای یک سال آتی فراهم کند.
 

مشاور رییس سازمان بورس از برگزاری دهمین دوره نمایشگاه بورس در  تاریخ ۲۶ تا  ۲۹ فروردین سال آینده خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، یاسر فلاح در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به برگزاری دهمین دوره نمایشگاه بورس در سال آینده گفت: این نمایشگاه با حضور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، رئیس کل بانک مرکزی و معاون اول رئیس جمهور برگزار می‌شود.

رئیس شورای اطلاع رسانی بازار سرمایه با بیان اینکه فرهنگ سازی و معرفی دستاورد‌ها و ارتباط مستقیم با ذی نفعان از اهداف برگزاری این نمایشگاه به حساب می‌آید عنوان کرد: 160 شرکت در این نمایشگاه حضور دارند که تا کنون حضور 10 بانک، 10 بیمه، 60 شرکت و نهاد مالی به همراه چندین هلدینگ بزرگ اقتصادی قطعی شده است.

فلاح همچنین بیان کرد: دوره دهم نمایشگاه با دو هدف افزایش آگاهی اجتماعی از صنعت مالی و آشنایی نزدیک اقشار مختلف مردم با خدمات مالی هر یک از بخش‌های بورس، بانک و بیمه تلاش می‌کند تا شرایط را برای هم افزایی صنفی، افزایش همکاری‌ها و ایجاد فرصت‌های همکاری برای یک سال آتی فراهم کند.

به گفته وی، فضای مفید این دوره از نمایشگاه که به صنعت مالی کشور اختصاص یافته ۱6000 متر مربع است و تا کنون برای بالغ بر 12 هزار متر مربع از این فضا ثبت نام و جانمایی صورت گرفته که با توجه به روزهای پایانی سال و پایان ثبت نام در این دوره از نمایشگاه به نظر می رسد این روند سرعت بیشتری بگیرد.

مشاور سازمان بورس یادآورشد: دهمین دوره برگزاری نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه با استقبال خوب فعالان بازار سرمایه، بازار پول و صنعت بیمه کلید خورده است و انتظار می‌رود روند رشد هرساله این نمایشگاه ادامه یابد.

 
 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد