Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/a7d5Kp
1395/12/11 - 14:33 تاريخ انتشار: 4294 تعداد بازديد: 38365 كد خبر:
عضو هیئت رییسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس:
ایجاد نقدینگی پیامد مثبت ارائه محصولات کشاورزی در بورس کالا است
برای ارائه محصولات کشاورزی دربورس کالا نیازمند ایجاد انبار به طریق سراسری درکشور هستیم.


عضو هیئت رییسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه پیامدمثبت ارائه محصولات کشاورزی در بورس کالا ایجاد نقدینگی برای کشاورزان است،گفت: فروش محصولات کشاورزی در بورس کالا با نرخ مناسب عاملی برای حذف دلالان در صنعت کشاورزی به شمارمی آید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، علی بختیاری درباره ارائه محصولات کشاورزی در بورس کالا،گفت: ایجاد ساختار فیزیکی برای ارائه محصولات کشاورزی در بورس کالا الزام آور است و این درحالی است که مزیت ارائه خشکبار در بورس کالا نسبت به دیگر محصولات کشاورزی بالاتر است.

نماینده مردم بافت، رابر و ارزویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تدوام تولید و توسعه انبار دو رکن اساسی ارائه محصولات کشاورزی در بورس کالا به شمارمی آیند،تصریح کرد:برای ارائه محصولات کشاورزی دربورس کالا نیازمند ایجاد انبار به طریق سراسری درکشور هستیم.

 بختیاری افزود:نقدینگی پیامد مثبت ارائه محصولات کشاورزی در بورس کالا است؛زیرا تولیدکننده پس از ارائه محصول در بورس می تواند محصول را به طریق مستقیم به فروش برساند.

 عضوهیئت رییسه کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس با بیان اینکه توسعه انبارداری برای ارائه برخی محصولات کشاورزی از جمله صیفی جات در بورس کالا به جهت ماندگاری پایین الزامی است، یادآورشد: فروش محصولات کشاورزی در بورس کالا با نرخ مناسب عاملی برای حذف دلالان در صنعت کشاورزی به شمارمی آید.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد