Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/NoyTsY
1395/12/16 - 13:25 تاريخ انتشار: 3502 تعداد بازديد: 38366 كد خبر:
دبیر کنفرانس سراویک:
توافق اوپک، فراتر از تصور
دبیر کنفرانس سراویک که روز گذشته در آمریکا آغاز به کار کرد، گفت اجرای توافق اوپک بیشتر از آن چیزی که تصور می شد موثر بوده است.


دنیل یارگین، دبیر کنفرانس سراویک که روز گذشته در هوستون آمریکا آغاز به کار کرد، در سخنرانی افتتاحیه خود گفت اجرای توافق اوپک ثابت کرد که این توافق بسیار بیشتر از آنچه تصور می شد موثر واقع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از اسپوتنیک، یارگین در مصاحبه خود با اسپوتنیک گفت: این توافق تاریخی بسیار بیشتر از ذهنیت کارشناسان پیشرفته و بسیار موفق تر از آن چیزی بوده است که کارشناسان تصور می کردند.

وی ادامه داد: در ادامه کنفرانس افراد حاضر تلاش خواهند کرد تا شرایط پیش روی بازار نفت را در ماه‌های ژوئن و می، مورد بررسی قرار داده و اینکه تا چه حد بازار به سمت تعادل پیش رفته است را مورد بحث قرار خواهند داد.

اعضای اوپک در روز 30 نوامبر توافق کردند تا مجموع تولید نفت خود را 1.2 میلیون بشکه در روز کاهش دهند .این توافق از ابتدای سال جاری میلادی به مدت 6 ماه اجرایی شد و هدف از این اقدام بالا بردن قیمت نفت و رساندن آن به محدوده 60 دلار در هر بشکه و بازگرداندن تعادل به بازار بود.

تعداد 11 کشور تولید کننده نفت غیر عضو اوپک نیز چند روز پس از توافق اوپک متعهد شدند تا 558 هزار بشکه دیگر از عرضه نفت به بازار بکاهند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد