Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/aPgxgb
1395/12/13 - 09:57 تاريخ انتشار: 4721 تعداد بازديد: 38373 كد خبر:
استقبال قابل توجه از اسنپ چپ در بورس نیویورک
اسنپ چت که چندی پیش با عرضه اولیه موفق خود توانست 3.4 میلیارد دلار تأمین مالی کند، نخستین روز معاملاتی رسمی خود را با رشد قیمت به پایان رساند.

 

اسنپ چت که برای نخستین بار پس از عرضه اولیه، معاملات خود را در بورس نیویورک آغاز کرده بود، با افزایش چشمگیر قیمت سهام همراه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، اسنپ چت که چندی پیش با عرضه اولیه موفق خود توانست 3.4 میلیارد دلار تأمین مالی کند، نخستین روز معاملاتی رسمی خود را با رشد قیمت به پایان رساند.

بر اساس این گزارش، سرویس ارسال و دریافت تصاویر اسنپ چپ که بیشتر مخاطبان آن در رده های سنی 18 تا 24 سال هستند توانسته تا به حال 161 میلیون کاربر را به خود جذب کند.

این در حالی است که، هر سهم این شرکت در عرضه اولیه به 17 دلار معامله شد و بیش از پیش بینی کارشناسان مورد استقبال قرار گرفت.

سرمایه این شرکت 24 میلیارد دلار تخمین زده شده است و در واقع نسبت به سرمایه شرکت توئیتر، به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های بازار آمریکا، دوبرابر بزرگتر است.

به نظر می رسد اسنپ چپ، ثروتمندترین شرکت تکنولوژی در آمریکا پس از فیسبوک است.

کارشناسان پبش بینی می کردند که هر سهم اسنپ در روز عرضه اولیه بین 14 تا 16 دلار معامله شود در حالی که قیمت هر سهم اسنپ با افزایش تقاضا به 17 دلار رسید. قیمت سهم این شرکت در آخرین روز معاملاتی با رشد 3.8 درصدی همراه شد .

اسنپ‌چت، یک برنامه ارسال و دریافت تصاویر مخصوص پلتفرم موبایل از شرکت اسنپ ‌اینک است که توسط ایوان اشپیگلو بابی مورفی از دانشجویان دانشگاه استنفورد توسعه داده شده است.

با استفاده از این برنامه، کاربران می‌توانند عکس گرفته یا ویدئو ضبط کنند و سپس به آنها متون یا نقاشی اضافه و آنها را به لیستی از دریافت کنندگان مشخص شده ارسال کنند.

این تصاویر و ویدئوها اصطلاحاً "Snapss" نامیده می‌شوند. کاربران می‌توانند یک محدوده زمانی را مشخص نمایند که فقط در طی آن، دریافت کنندگان می‌توانند تصاویر را مشاهده کنند.

پس از به پایان رسیدن این محدوده زمانی، این تصاویر از دید دریافت کنندگان مخفی شده و از سرورهای اسنپ چت نیز حذف می‌شوند. از ماه نوامبر ۲۰۱۳ این محدوده زمانی می‌تواند بین ۱ تا ۱۰ ثانیه انتخاب شود.

در اواخر سال ۲۰۱۵ میلادی اسنپ چت بالاترین طبقه یکی از برج‌های بلوار Abbot Kinney در ونیز، لس‌آنجلس را با قراردادی ۵ ساله با مبلغ ۲۵ هزار دلار در ماه به تصاحب خود درآورد.

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد