Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/YUfZUj
1395/12/14 - 12:20 تاريخ انتشار: 1402 تعداد بازديد: 38384 كد خبر:
مدیر عامل شرکت صنایع ملی پتروشیمی :
عرضه پتروشیمی‌ها در بورس قانون است/ ابتدا قانون را تغییر دهید سپس عرضه را متوقف کنید
اینکه هر کس چه در سمت مصرف و چه در سمت تولید، دست بالا را دارد حاکم بر معاملات باشد، صحیح نیست. زیرا محصولات پتروشیمی، استراتژیک و تولید شده از ثروت ملی هستند و بر زندگی همه مردم اثر گذارند.


مرضیه شاهدایی مدیر عامل شرکت صنایع ملی پتروشیمی درباره مخالفت وزیر صنعت با عرضه محصولات پتروشیمی در بورس اظهار داشت: بحث عرضه محصولات در بورس، قانون است و قانون کشور می گوید که محصولات باید در بورس عرضه شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از ایلنا، شاهدایی گفت: اگر قرار است که تغییری در روند عرضه و یا توقف عرضه محصولات پتروشیمی در بورس ایجاد شود ابتدا باید قانون، تغییر کند.

حامد سلطانی‌نژاد، مدیرعامل بورس کالا نیز در گفتگو با ایلنا درباره مخالفت وزیر صنعت، معدن و تجارت با عرضه محصولات پتروشیمی در بورس کالا اظهار داشت: طبق آخرین اخباری که من از آن مطلع هستم آقای نعمت زاده سرانجام موافقت کرده که محصولات پتروشیمی در بورس کالا عرضه شود.

وی گفت:  این که هر کس چه در سمت مصرف و چه در سمت تولید، دست بالا را دارد حاکم بر معاملات باشد، صحیح نیست. زیرا محصولات پتروشیمی، استراتژیک و تولید شده از ثروت ملی هستند و بر زندگی همه مردم اثر گذارند. لذا طبیعی است که آحاد مردم تقاضا داشته باشند که در فضای شفاف معامله شوند و همه بدانند که این محصولات جذب تولید و صنایع پایین دستی می شوند یا خیر؟

وی تاکید کرد: وزیر صنعت باید دلیل مخالفت خود را بیشتر توضیح دهد و ما نیز در این رابطه از وی دعوت کردیم که موضوع را تبیین و تشریح کند تا فضا تلطیف شود.

به گزارش ایلنا، محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت بارها خواستار خروج محصولات پتروشیمی از بورس کالا و همچنین اصلاح مصوبه ستاد هدفمندی یارانه‌ها مبنی بر لزوم عرضه محصولات پتروشیمی در بورس کالا شده است.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد