Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
روی خط رسانه ها
https://goo.gl/CrgbrN
1395/12/16 - 12:18 تاريخ انتشار: 1481 تعداد بازديد: 38438 كد خبر:
عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان خبر داد:
رشد 40 درصدی تولید قطعه سازان خودرو در سال 95
عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان با بیان این که صنعت قطعه‌سازی خودرو کشور از رکود خارج شده است گفت: در سال جاری بر اساس آمار وزارت صنعت،معدن و تجارت، قطعه‌سازی خودرو داخلی در بخش تولید با 40 درصد رشد همراه بوده است.


نجفی منش، گفت: قطعه‌سازی داخلی در بحث کیفیت با رشد مناسبی همراه بوده و با توجه به اضافه شدن خودروهای جدید به صنعت خودرویی کشور با توجه به توان قطعه‌سازان قطعات مورد نیاز این خودروها را در داخل تولید می‌کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از میزان، محمدرضا نجفی در ارتباط با تاثیرات ورود قطعه سازان خارجی به کشور اظهار کرد: اکثر قطعه‌سازان خارجی که وارد ایران می‌شوند برای همکاری و تولید مشترک به ایران آمده از سوی دیگر این همکاری باعث افزایش کیفی محصولات داخلی خواهد شد.

عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان افزود: ورود قطعه‌سازان از کشورهای اروپایی و مطرح در صنعت خودرو به کشور و همکاری آن‌ها با قطعه‌سازان داخلی موجب افزایش رضایت مردمی از تولیدات داخل خواهد شد.

 وی با بیان این که در سال جاری صنعت قطعه‌سازی داخلی با 40 درصد رشد همراه بوده، گفت: در سال جاری بر اساس آمار وزارت صنعت، قطعه‌سازی کشور از رکود خارج شده و با رشد تولید 40 درصدی همراه بوده است.

عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان با اشاره به قراردادهای جدید در صنعت قطعه‌سازی، خاطرنشان کرد: در حال حاضر مجموعه‌های زیادی با ایران وارد مذاکره شده‌اند و بعضا خبر نهایی شدن آن‌ها منتشر می‌شود همان‌گونه که در روزهای گذشته خبر نهایی شدن قرارداد قطعه‌سازان آلمانی نهایی اعلام شده است.

وی در انتها تصریح کرد: قطعه‌سازان خارجی در صورتی که برای سرمایه‌گذاری مشترک به ایران بیایند با آن‌ها مذاکره می‌شود و در صورت پذیرش شرایط کشورمان، وارد فعالیت و تولید قطعات در ایران خواهیم شد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد