Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
اقتصاد کلان
https://goo.gl/pVD8jx
1395/12/16 - 16:26 تاريخ انتشار: 3440 تعداد بازديد: 38455 كد خبر:
در حاشیه رونمایی معاملات پسته مطرح شد؛
توصیه وزیر اقتصاد به فعالان بازار مالی برای حضور در نمایشگاه فاینکس
وزیر اقتصاد بازار سرمایه را بهترین و مهمترین محل برای دارایی های مردم اعلام کرد و در برابر این نکته که بورس در 2 سال اخیر سودی نداشته که نصیب سرمایه گذاران کند، گفت: با سودآور شدن بنگاه ها، بورس جذاب شده و باعث ورود سرمایه ها می شود.

 

وزیر امور اقتصادی و دارایی به فعالان بازار مالی کشور توصیه کرد در دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس 2017) حضور پیدا کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از ستاد خبری فاینکس، وزیر اقتصاد بازار سرمایه را بهترین و مهمترین محل برای دارایی های مردم اعلام کرد و در برابر این نکته که بورس در 2 سال اخیر سودی نداشته که نصیب سرمایه گذاران کند، گفت: با سودآور شدن بنگاه ها، بورس جذاب شده و باعث ورود سرمایه ها می شود.

وزیر اقتصاد در بخش دیگری به تحولات بازار سرمایه و تشکیل بورس ها و معرفی ابزارها و بازارهای نوین مخصوصا" در دوران بعد از تصویب قانون بازار اوراق بهادار مصوب آذر 84 اشاره کرد و گفت: بدون شک بازار سرمایه دارای قابیلت های مختلفی بوده و در تولید و اقتصاد و ایجاد اشتغال و رشد اقتصادی و تامین مالی بنگاه ها نقش مهمی دارد.

وزیر اقتصاد در حاشیه این مراسم و هنگامی که به فعالان بازار سرمایه توصیه می کرد در نمایشگاه بورس، بانک، بیمه (که 26 تا 29 فروردین برگزار خواهد شد) حضور داشته باشند، اظهار داشت: واقعیت این است که علاقمند به توسعه بازار و وضعیت مناسب شاخص بورس هستیم و مردم در برابر ورود دارایی ها باید به سودآوری مناسبی برسند.

طیب نیا در پاسخ به این نکته که بازار سهام در دو سال اخیر با کاهش قیمت ها و شاخص همراه بوده و سودی به همراه نداشته که نصیب سرمایه گذاران کند، اظهار داشت: مسلما" برای افزایش سوددهی بورس ، باید سود بنگاه های اقتصادی افزایش یابد. بر همین اساس تمرکز اصلی را بر شناسایی و حل مشکلات بنگاه ها گذاشته ایم.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد