Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
روی خط رسانه ها
https://goo.gl/DObgx9
1395/12/18 - 11:21 تاريخ انتشار: 2691 تعداد بازديد: 38480 كد خبر:
وزیر اقتصاد اعلام کرد:
حمایت اسلواکی از بهبود رتبه بندی ریسک اعتباری ایران
علی طیب نیا در حاشیه دیدار با هیات اسلواکی گفت: در دیدار با اسلواکی ها انتظارات خودمان را بیان کردیم و امیدواریم شاهد ارتقاء وضعیت ایران در زمینه ریسک اعتباری باشیم؛ در این میان یک خط اعتباری از طرف اگزیم بانک اسلواکی برای ایران در نظر گرفته شده است.
 

 

 وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: اسلواکی ریاست اتحادیه اروپا را بر عهده دارد و حمایت‌های مناسبی از بهبود رتبه بندی ریسک اعتباری ایران داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، علی طیب نیا در حاشیه دیدار با هیات اسلواکی گفت: در دیدار با اسلواکی ها انتظارات خودمان را بیان کردیم و امیدواریم شاهد ارتقاء وضعیت ایران در زمینه ریسک اعتباری باشیم؛ در این میان یک خط اعتباری از طرف اگزیم بانک اسلواکی برای ایران در نظر گرفته شده است.

وی ابراز امیدواری کرد تا در آینده، شاهد پیشرفت در روابط اقتصادی دو کشور باشیم.

همچنین پیتر پلگرینی، معاون نخست وزیر اسلواکی نیز گفت: امروز تفاهم نامه ای درباره تولید لاستیک خودرو امضاء کردیم که قرار است کارخانه ای با سرمایه ۵۰ میلیون یورو در ایران تأسیس شود و ۳۰ میلیون یورو آن را اسلواکی تأمین می کند.

وی افزود: ایران دارای پتانسیل های فراوانی از جمله نظام آموزشی خوب، فارغ التحصیلان خوب، سرمایه انسانی مناسب و همچنین دارا بودن حوزه هایی چون انرژی های جدید و نو، انرژی های تجدیدپذیر است و می توانیم در زمینه های بسیاری همکاری کنیم.

پلگرینی ادامه داد: می توانیم در حوزه هایی چون معدن، انرژی، خودرو و تحقیق و توسعه و نوآوری با ایران روابط گسترده تری داشته باشیم.

معاون نخست وزیر اسلواکی افزود: امیدواریم در آینده روابط ما با کشور ایران گسترش بیشتری پیدا کند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد