Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/kE5UB8
1395/12/18 - 15:14 تاريخ انتشار: 3247 تعداد بازديد: 38498 كد خبر:
در آخرین روز کاری هفته در بورس تهران؛
1.6 میلیارد برگه سهم دست به دست شد
در بازار روز چهارشنبه گروه های فلزات اساسی، فرآورده های نفتی و خودرو با بیشترین حجم و ارزش معاملات در صدر برترین گروه های صنعت قرار گرفتند. امروز همچنین نمادهای ملی مس، پالایش نفت تبریز، بانک ملت، هلدینگ نفت و گاز پارسیان، بانک تجارت، سرمایه گذاری معادن و فلزات و فولاد مبارکه با بیشترین تاثیر منفی بر شاخص کل باعث افت 514 واحدی این متغیر شدند.
 

در داد و ستدهای آخرین روز کاری هفته سهامداران بیش از یک میلیارد و 656 میلیون برگه سهم را دست به دست کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) در نتیجه داد و ستدهای روز جاری سهامداران بیش از یک میلیارد و 656 میلیون برگه سهم و حق تقدم را در بازار دست به دست کردند که ارزش این مبادلات بیش از 3 هزار و 300 میلیارد ریال بود و در 62 هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

گفتنی است امروز نمادهای ملی مس، پالایش نفت تبریز، بانک ملت، هلدینگ نفت و گاز پارسیان، بانک تجارت، سرمایه گذاری معادن و فلزات و فولاد مبارکه با بیشترین تاثیر منفی بر شاخص کل باعث افت 514 واحدی این متغیر شدند. در پایان معاملات امروز شاخص کل در رقم 76هزار و 285 ایستاد.

همچنین امروز شاخص های بازار اول و دوم به ترتیب 496 و 361 واحد افت کردند.

در بازار روز چهارشنبه گروه های فلزات اساسی، فرآورده های نفتی و خودرو با بیشترین حجم و ارزش معاملات در صدر برترین گروه های صنعت قرار گرفتند.

صدرنشینی بازار نیز با بیشترین رشد قیمت متعلق به نمادهای نصیر ماشین، بانک خاورمیانه، لیزینگ ایرانیان، شیمی داروئی داروپخش، آسان پرداخت پرشین، مس شهید باهنر و موتورسازان تراکتورسازی ایران بود.

در مقابل نمادهای پالایش نفت تبریز، فرآورده های نسوز ایران، پلی اکریل، پمپ سازی ایران، سیمان غرب، بانک تجارت و سرما آفرین با بیشترین کاهش قیمت در انتهای جدول معاملات نشستند.

در بازار روز جاری سهامداران برای خرید سهام سایپا دیزل در نماد معامله بلوکی، اوراق مشارکت شهرداری سبزوار، اوراق مشارکت کارکنان نفت، واحدهای صندوق امین یکم، پارند پایدار سپهر و کیان بیشترین تقاضا و صف خرید را تشکیل دادند.

در مقابل گروهی دیگر برای خروج از سهام پلی اکریل، واحدهای صندوق پارند پایدار سپهر،سهام پست بانک، توسعه صنایع بهشهر، ایران ارقام ، اوراق صکوک بناگستر کرانه و اوراق مشارکت شهرداری سبزوار بیشترین عرضه ها و سنگین ترین صف های فروش را تشکیل دادند.

در پایان معاملات امروز بیمه البرز در نماد معامله بلوکی با معامله 380 میلیون سهم به ارزش 684 میلیارد ریال بیشترین حجم و ارزش معاملات را ثبت کرد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد