Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
روی خط رسانه ها
https://goo.gl/yzHZVj
1395/12/21 - 12:00 تاريخ انتشار: 1352 تعداد بازديد: 38520 كد خبر:
آخرین روز بازارسهام در سال 95 و زمان تقریبی عرضه های اولیه 96
مدیر نظارت بر بازارها و بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار، در پاسخ به این سوال که با توجه به اعلام دبیر کل کانون بانک‌های خصوصی و موسسات اعتباری مبنی بر اینکه شنبه ۲۸ اسفند آخرین روزکاری بانک ها است، آیا آخرین روزکاری بازار سهام هم در همان تاریخ خواهد بود اظهار داشت: باید منتظر اطلاعیه رسمی بانک مرکزی در این مورد بود.

مدیر نظارت بر بازارها و بورس ها در مورد آخرین روز کاری بازار سهام در سال جاری و زمان از سرگیری عرضه های اولیه در سال ۹۶ توضیح داد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا) و به نقل از بورس پرس، محسن خدا بخش، مدیر نظارت بر بازارها و بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار، در پاسخ به این سوال که با توجه به اعلام دبیر کل کانون بانک‌های خصوصی و موسسات اعتباری مبنی بر اینکه شنبه ۲۸ اسفند آخرین روزکاری بانک ها است، آیا آخرین روزکاری بازار سهام هم در همان تاریخ خواهد بود اظهار داشت باید منتظر اطلاعیه رسمی بانک مرکزی در این مورد بود.

وی ادامه داد: با توجه به ارتباط مستقیم بازار سرمایه با بانک ها ، در صورتی که آخرین روزکاری سال 95 شنبه آینده باشد،آخرین روز کاری سال بازار سرمایه همان روز خواهد بود. اما با این حال باید منتظر اعلام رسمی بانک مرکزی بود.

این مقام مسئول درباره اینکه آیا امکان عرضه اولیه شرکت ها در روزهای پایانی سال وجود دارد یا خیر و زمان تقریبی از سرگیری عرضه سهام شرکت ها در سال جدید ، چه وقت خواهد بود؟ توضیح داد: تا به امروز تصمیمی برای عرضه اولیه شرکتی جدید در بورس یا فرابورس اتخاذ نشده است.

خدا بخش ادامه داد: عرضه اولیه سهام شرکت های جدید در سال آینده هم طبق روال معمول انجام خواهد شد و انتظار می رود عرضه های اولیه در صورت کشش بازار سهام ، از نیمه دوم فروردین شروع شود.

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد