Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/OTpeUB
1395/12/24 - 12:13 تاريخ انتشار: 4882 تعداد بازديد: 38610 كد خبر:
تبادل اطلاعات هدف اصلی تفاهم نامه بورس کنیا با قطر
تفاهم نامه همکاری بین دو بورس قطر(QSE) و نایروبی به منظور تبادل اطلاعات امضا شد.

 

مقامات بورس اوراق بهادار کنیا و نایروبی امروز طی بازدیدی از بورس قطر، تفاهم نامه همکاری را با مقامات این بازار به امضا رساندند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، تفاهم نامه همکاری بین دو بورس قطر(QSE) و نایروبی به منظور تبادل اطلاعات امضا شد.

رشید بن آل منصوری، مدیر بورس قطر در این خصوص اظهار داشت: بسیار خرسندم که این تفاهم نامه موجب همکاری های بیشتر اقتصادی میان دو بورس خواهد شد.

وی ادامه داد: امضا این تفاهم نامه آغازی است برای ایجاد رابطه بین دو بازار اوراق بهادار تا به این وسیله بتوانیم از منافع این رابطه برای دو بازار استفاده کنیم.

بر اساس این گزارش، این تفاهم نامه در راستای تبادل اطلاعات و همکاری های فنی در زمینه پذیرش، معاملات، سپرده گذاری و تسویه وجوه بوده است.

ساموئل کیمانی، مدیر بورس نایروبی در خصوص بورس تازه کار نایروبی اظهار داشت: این بورس تازه متولد شده به دنبال همکاری ها و موقعیت های متفاوت است. این تفاهم نامه با قطر زمینه همکاری را هموار کرد به خصوص این که قطر در زمینه ابزارهای معاملاتی اسلامی بازاری پررونق محسوب می شود.

پاول موریتی موتارا، مدیر عامل بورس کنیا در این خصوص بیان داشت: به منظور درک بهتر از محیط بازار قطر و قوانین و مقررات این بازار و به منظور ایجاد فرصت های مختلف برای انتشار ابزارهای معاملاتی، پذیرش دوگانه و ایجاد رابطه قوی تر بین بورس های کنیا و فرصتی را برای بازدید از بازار سرمایه این کشور فراهم کردیم تا به این وسیله از نزدیک در جریان معاملات و داد و ستدها قرار بگیریم.

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد