Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/YfhzM9
1396/01/09 - 11:06 تاريخ انتشار: 3979 تعداد بازديد: 38735 كد خبر:
رشد 15 درصدی شاخص چینی از ابتدای سال میلادی
شاخص ام اس آی چین شروع سال میلادی را با بهترین روند صعودی آغاز کرده است و توانست در میان شاخص های جهانی بهترین عملکرد را به نام خود ثبت کند.

 

 

شاخص ام اس آی چین در سال جاری توانست رشد 15 درصدی را به دست بیاورد و قویترین روند آغازین سال را نسبت به سال 2006 به ثبت رساند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، شاخص ام اس آی چین شروع سال میلادی را با بهترین روند صعودی آغاز کرده است و توانست در میان شاخص های جهانی بهترین عملکرد را به نام خود ثبت کند.

بر اساس این گزارش، از زمان بحران مالی جهان، این نخستین بار است که یک شاخص جهانی با چنین عملکرد مثبتی مواجه شده است . همچنین سرمایه گذاران چینی با بیشترین میزان سود در 6 سال گذشته رو به رو شده اند در حالی که نرخ یوآن نیز با ثباتی نسبی همراه شده است و نگرانی ها از ریسک های معاملاتی در جهان نیز رو به کاهش است .

به دلیل بازگشت آرامش به بازار این کشور، علیرغم نوسان در سهام شرکت های هنگ کنگی موجود در بازار چین، سرمایه گذاران خارجی نسبت به بازار چین رویکرد جدیدی را در پیش گرفته اند. بر این اساس، استقبال سرمایه گذاران از صندوق های با درآمد ثابت در این کشور نیز رو به افزایش است.

شروود ژانگ ، مدیر موسسه متیوس در سانفرانسیسکو در این خصوص اظهار داشت: نوسان عنصر جدانشدنی در بازار چین است . قوانین پولشویی بسیار سختگیرانه در این بازار موجب می شود از روند صعود بی اساس قیمت سهام جلوگیری شود و این قضیه بازار چین را دچار یک قانونمندی سودمند کرده است.

 

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد