Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
روی خط رسانه ها
https://goo.gl/O5vS3N
1396/01/09 - 11:53 تاريخ انتشار: 2861 تعداد بازديد: 38737 كد خبر:
شرکت ملی نفت ایران و گازپروم روسیه تفاهم‎نامه همکاری امضا کردند
یادداشت تفاهم همکاری میان شرکت ملی نفت ایران و هلدینگ زمین شناسی روسیه (روس گیالوگیا)، یادداشت تفاهم همکاری بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت گازپروم روسیه در زمینه گاز و قرارداد پروژه برقی کردن خط ریلی گرمسار- اینچه برون و ارسال تجهیزات از جمله تفاهم نامه هایی بود که در حضور روسای جمهوری ایران و روسیه به امضا رسید.


یادداشت تفاهم همکاری میان شرکت ملی نفت ایران و هلدینگ زمین شناسی روسیه (روس گیالوگیا) و همچنین یادداشت تفاهم همکاری میان شرکت ملی نفت ایران و شرکت گازپروم روسیه در زمینه گاز، دیروز در حضور رؤسای جمهوری دو کشور امضا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از تسنیم، دیروز (سه‌شنبه، هشتم فروردین ماه) رییس جمهور کشورمان به طور رسمی در کاخ کرملین مورد استقبال ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری فدراسیون روسیه قرار گرفت.

مذاکرات رؤسای جمهوری دو کشور بلافاصله پس از حضور دکتر روحانی در کاخ کرملین آغاز و پس از آن 14 سند همکاری میان مقام‌های ارشد 2 کشور در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، قضایی، حقوقی، علمی و فرهنگی امضا شد.

یادداشت تفاهم همکاری میان شرکت ملی نفت ایران و هلدینگ زمین شناسی روسیه (روس گیالوگیا)، یادداشت تفاهم همکاری بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت گازپروم روسیه در زمینه گاز و قرارداد پروژه برقی کردن خط ریلی گرمسار- اینچه برون و ارسال تجهیزات از جمله تفاهم نامه هایی بود که در حضور روسای جمهوری 2 کشور به امضا رسید.

همچنین با توجه به حضور همزمان نمایندگان بخش خصوصی کشورمان در سفر به روسیه، بازرگانان و فعالان اقتصادی نیز جلسه مشترک و مذاکرات متعددی در حوزه‌های مختلف داشتند و موافقتنامه‌هایی نیز برای همکاری بخش‌های خصوصی ایران و روسیه به امضا رسید.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد