Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/FIZuwO
1396/01/14 - 14:21 تاريخ انتشار: 2332 تعداد بازديد: 38762 كد خبر:
حسینی مقدم خبر داد:
برگزاری کنفرانس تامین مالی بین المللی در 19 فروردین ماه 96
بورس تهران کنفرانس تامین مالی بین المللی را با همکاری یک شرکت انگلیسی و شرکت کارگزاری سهم آشنا در 19 فروردین ماه 96 برگزار می کند.
 

کنفرانس تامین مالی بین المللی در 19 فروردین ماه 96برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از شرکت بورس اوراق بهادار تهران – روح الله حسینی مقدم، معاون ناشران و اعضاء بورس تهران، ضمن بیان خبر فوق خاطرنشان کرد: کنفرانس یک روزه، تامین مالی بین المللی با هدف انتشار اوراق بهادار در بازارهای بین المللی و پذیرش متقابل در بورس های بین المللی برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه بورس تهران کنفرانس تامین مالی بین المللی را با همکاری یک شرکت انگلیسی و شرکت کارگزاری سهم آشنا در 19 فروردین ماه 96 برگزار می کند یادآور شد: از مدیران ناشران بزرگ بورسی و غیر بورسی و به طور کلی شرکتهای بزرگ حاضر در فهرست 100شرکت بزرگ ایران (IMI100) دعوت به عمل آمده تا در این کنفرانس شرکت کنند.

معاون ناشران و اعضاء بورس تهران تاکید کرد: امروزه لزوم توجه به بازارهای بین المللی و استفاده از ابزارهای مالی مناسب از اهمیت خاصی برخوردار شده است. در همین راستا بورس تهران با همکاری نهادهای حرفه ای بین المللی، قصد دارد در این کنفرانس تجربه تامین مالی جهانی و الزامات آن را مورد بررسی قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر حتی کشورهای کوچک منطقه و شرکتهای کم نام و نشان توانسته اند با استفاده از جریان مالی ارزان قیمت، برنامه توسعه ای خود را گسترش دهند، افزود: در ایران شرکتهایی وجود دارند که در سطح بین المللی جزو چند شرکت برتر دنیا محسوب می شوند و از اعتبار و سابقه درخشانی برخوردارند که قطعا در صورت آگاهی کافی از فرآیندهای تامین مالی بین المللی می توانند از بازارهای جهانی به شکل مناسب برای تامین مالی بهره بگیرند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
3 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد