Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/ztAQVc
1396/01/15 - 14:06 تاريخ انتشار: 2646 تعداد بازديد: 38797 كد خبر:
نگاهی به معاملات روز گذشته آتی در بورس کالا؛
نوسان بازار سکه با روند معکوس اونس و دلار
طی روز گذشته سکه در بازار نقدی و آتی بورس کالای ایران تحت تاثیر تثبیت بهای اونس دربازارهای جهانی و افزایش نرخ دلار روند متغیری را تجربه کرد.

 

طی معاملات دیروز سکه آتی در بورس کالا از هر ۵ سر رسید فعال، ۳ سررسید با روند نزولی و۲ سررسید دیگر با روند صعودی قیمت رو به رو شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از بورس کالا، طی روز گذشته سکه در بازار نقدی و آتی بورس کالای ایران تحت تاثیر تثبیت بهای اونس دربازارهای جهانی و افزایش نرخ دلار روند متغیری را تجربه کرد.

در روزی که دلار روند کاهشی قیمت در پیش گرفته بود، اونس اولین روز از معاملات خود را مثبت آغاز کرد و این موضوع موجب نوسان بهای سکه در بازار نقدی و آتی شد.

بر اساس آمار معاملات سکه تحویل اردیبهشت ماه با ثبت قیمت یک میلیون و ۲۲۵ هزار تومان، کاهش ۰.۰۱درصدی را تجربه کرد. این در شرایطی است که قرارداد تحویل تیر سال جاری با قیمت یک میلیون و ۲۶۴ هزار تومان رشد ۰.۱ درصدی را به ثبت رساند. همچنین سکه تحویل شهریور امسال نیز با نرخ یک میلیون و ۲۹۸ هزار تومان به فروش رسید و تغییر قیمت مثبت ۰.۰۸ درصدی را تجربه کرد. از طرفی سررسید آبان ماه هم با نرخ یک میلیون و ۳۴۴ هزار تومان معامله و با کاهش ۰.۰۶ درصدی رو به رو شد. از سویی سررسید دی ماه نیز با قیمت یک میلیون ۳۶۴ تومان به ثبت رسید و با افت قیمت ۰.۱۲ درصدی رو به رو شد.

همچنین حجم معاملات آتی سکه طی این روز به ۳هزار ۹۱۳ قرارداد و ارزش ۵۲۹ میلیارد ریال رسید.

 

از بازار نقدی چه خبر؟

دیروز سکه در بازار نقدی نیز با کاهش قیمت به یک‌میلیون و ۲۰۶ هزار تومان رسید. این در شرایطی است که نیم سکه و ربع سکه نیز به ترتیب با قیمت های ۶۸۰ هزار تومان و ۳۷۰ تومان به فروش رسید.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد