Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
روی خط رسانه ها
https://goo.gl/jn4yXz
1396/01/16 - 11:29 تاريخ انتشار: 2258 تعداد بازديد: 38828 كد خبر:
مدیر عامل بورس تهران خبر داد
فعالیت بورس مشهد برقرار است
مدیر عامل بورس اوراق بهادار تهران گفت: با وجود وقوع زلزله امروز در حوالی شهر مشهد اما تا کنون هیچ گزارشی از توقف روند معاملات و یا قطع شدن دسترسی ها به سامانه معاملات از سوی کارگزاران و یا معامله گران برخط گزارش نشده است.

قالیباف اصل با بیان اینکه فعالیت بورس منطقه‌ای مشهد همچنان برقرار است، گفت: با وجود وقوع زلزله امروز تا کنون هیچ گزارشی بابت قطع شدن دسترسی ها به سامانه معاملات و یا خلل در روند داد و ستد سهام در تالار بورس مشهد گزارش نشده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا) و به نقل از فارس، مدیر عامل بورس اوراق بهادار تهران گفت: با وجود وقوع زلزله امروز در حوالی شهر مشهد اما تا کنون هیچ گزارشی از توقف روند معاملات و یا قطع شدن دسترسی ها به سامانه معاملات از سوی کارگزاران و یا معامله گران برخط گزارش نشده است.

حسن قالیباف اصل افزود: بورس تهران در شهر مشهد از تالار اختصاصی و دفتر اداری برخوردار بوده و هیچ توقفی در روند فعالیت رسمی آن در روز جاری بوجود نیامده است.

به گفته این مقام مسئول هر چند برای لحظاتی در زمان وقوع زلزله برخی از کارگزاران حاضر در تالار منطقه ای بورس مشهد برای لحظاتی از ساختمان این بورس خارج شده اند اما برای خطوط دیتا و مسیرهای ارتباطی معاملات امروز بازار سهام با این تالار معاملاتی مشکلی بوجود نیامده و همجنان ارتباط ها برقرار است.

 

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد