Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/ynMFWI
1396/01/19 - 10:47 تاريخ انتشار: 2027 تعداد بازديد: 38858 كد خبر:
کنفرانس تامین مالی بین المللی امروز برگزار می شود
کنفرانس تامین مالی بین المللی با همکاری یک شرکت انگلیسی و شرکت کارگزاری سهم آشنا برگزار می شود و شرکت کنندگان این کنفرانس، مدیران ارشد شرکت‌های بازار سرمایه و نیز شرکت‌های منتخب فهرست صد شرکت برتر کشور(IMI100) است.
 

بورس اوراق بهادار تهران کنفرانس یک روزه "فرصت‌های تامین مالی بین‌المللی با محوریت انتشار اوراق بدهی و عرضه سهام شرکت‌های ایرانی در بازارهای جهانی" از جمله بورس لندن(LSE) را امروز 19 فروردین 96 برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از شرکت بورس، با توجه به اهمیت حضور شرکت های ایرانی به خصوص شرکت‌های بورسی در بازارهای بین المللی و بررسی تجربه تامین مالی جهانی و الزامات آن، بورس اوراق بهادار تهران کنفرانس یک روزه "فرصت‌های تامین مالی بین‌المللی با محوریت انتشار اوراق بدهی و عرضه سهام شرکت‌های ایرانی در بازارهای جهانی" از جمله بورس لندن(LSE) را در تاریخ 19 فروردین 96 برگزار می‌کند.

بر این اساس کنفرانس تامین مالی بین المللی با همکاری یک شرکت انگلیسی و شرکت کارگزاری سهم آشنا برگزار می شود و شرکت کنندگان این کنفرانس، مدیران ارشد شرکت‌های بازار سرمایه و نیز شرکت‌های منتخب فهرست صد شرکت برتر کشور(IMI100)  است.

 

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد