Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/Tai1E4
1396/01/19 - 14:33 تاريخ انتشار: 1876 تعداد بازديد: 38868 كد خبر:
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس مطرح کرد؛
عرضه پسته در بورس کالا؛ راهکاری برای ایجاد بازارهای بین المللی
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، درباره وضعیت عرضه پسته در بورس کالا، گفت: عرضه پسته در بورس کالا علاوه برایجاد بازارهای فروش جدید می تواند ارز آوری را نیز برای کشور به ارمغان بیاورد.

 

عرضه پسته در بورس کالای ایران راهکاری برای ایجاد بازارهای بین المللی جدید است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از خانه ملت، شهباز حسن پور بیگلری، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان این مطلب گفت: یکی از موضوعاتی که در اقتصاد مقاومتی اهمیت ویژه ای دارد، بازگشت دسترنج مردم به خودشان است.

شهباز حسن پور بیگلری، درباره وضعیت عرضه پسته در بورس کالا، گفت: عرضه پسته در بورس کالا علاوه برایجاد بازارهای فروش جدید می تواند ارز آوری را نیز برای کشور به ارمغان بیاورد.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارائه محصولات کشاورزی در بورس کالا عاملی برای رونق بخشیدن به بخش کشاورزی تلقی می شود، تصریح کرد: با توسعه فروش محصولات کشاورزی در بورس کالا می توان دست دلالان و واسطه ها را در صنعت کشاورزی قطع کرد.

وی ادامه داد: برای تسری در عملیاتی کردن شعار سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ارائه محصولات در بورس کالا می تواند به عنوان اهرمی جهت حمایت از تولید داخلی تلقی شود.

حسن پور بیگلری افزود: حذف دلالان و واسطه ها از چرخه تولید راهکاری اصولی برای توزیع محصولات تلقی می شود؛ زیرا بدیهی است که زمانی که محصول به طریق تولید به مصرف در گردونه بازار فروش قرار بگیرد، محصول با نرخ مناسب و منطقی بفروش می رسد تا علاوه بر کشاورز مصرف کننده نیز از شرایط تبادلات تجاری رضایتمند باشند.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس یادآور شد: یکی از دیگر مزیت های ارائه محصولات کشاورزی در بورس کالا فروش محصولات با درجه کیفیت بالا است این در حالی است که ارتباط تنگاتنگی میان تولید کننده و مشتری با ارائه محصولات کشاورزی در بورس کالا ایجاد می شود.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد