Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
شركت ها و مجامع
https://goo.gl/6g22Af
1396/01/20 - 10:42 تاريخ انتشار: 2392 تعداد بازديد: 38890 كد خبر:
همکاری شرکت های کشتیرانی جمهوری اسلامی و ایزوایکو
محمد سعیدی مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: کشتیرانی در کنار ایزوایکو خواهد بود و سفارش های جدید را در سال 96 خواهد داد و شرکت مشترک، شکل عملیاتی به خود خواهد گرفت.


همکاری مشترک میان شرکت های کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و ایزوایکو (مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران) آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، همکاری مشترک شرکت کشتی سازی ایزوایکو و شرکت کشتیرانی در جلسه مشترک میان استاندار هرمزگان، مدیران مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران و شرکت کشتیرانی جمهوری ایران بررسی شد.

محمد سعیدی مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: کشتیرانی در کنار ایزوایکو خواهد بود و سفارش های جدید را در سال 96 خواهد داد و شرکت مشترک شکل عملیاتی به خود خواهد گرفت.

وی بیان داشت: تا چند روز آینده کشتی اقیانوس پیمای ایران کاشان با 158 متر طول ، 30 مترعرض و 10 متر آبخور به عنوان سومین کشتی اقیانوس پیما بعد از کشتی های ایران - اراک و ایران- شهرکرد است در مجتمع ایزوایکو ساخته و به ناوگان عملیاتی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران خواهد پیوست.

مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) هم با قدردانی از نگاه کشتیرانی به صنعتی کشتی سازی در سال های اخیر گفت : امروز فعالیت مشترک کشتیرانی و ایزوایکو در شرکت پرشیا هرمز عملکرد بی نظیری را طی چهار سال اخیر در پی داشته و تعمیرات کشتی به بازه زمانی استاندارد جهانی خود رسیده است.

حمید رضاییان اصل اظهار داشت: برنامه ایزوایکو در سال 96 بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری و شعار سال یک برنامه راهبردی و مفصل است که در حوزه مشترک با کشتیرانی نیز نمود دارد.

وی خاطر نشان کرد: کار مشترکی که اواخر سال گذشته در مجموعه شرکت عظیم گسترش این مجتمع آغاز شده نیز یک راهبرد اساسی است که رونق و همکاری مشترک مجدد کشتیرانی و کشتی سازی مانند پرشیا هرمز در این مجموعه را در پی خواهد داشت.

جاسم جادری استاندار هرمزگان نیز در این جلسه مشترک با اشاره به تحول چهار سال اخیر شرکت ایزوایکو و سوددهی آن گفت: این شرکت سهم عمده ای در ساخت شناور و کشتی و همچنین سکوهای استخراج گاز و نفت در کشو را دارد و رونق آن با حمایت کشتیرانی در سال 96 بیشتر نیز می شود.

مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران با دارا بودن پنج هزارنیروی با تجربه و حدود چهاردهه فعالیت با مساحتی افزون بر یکهزارو 100 هکتار از جمله 380 هکتار حوضچه آرامش، با هدف تعمیر انواع شناور، طراحی، ساخت و نصب انواع سازه های فراساحلی در 37 کیلومتری غرب شهر بندرعباس قرار دارد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد