Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/Af8bW4
1396/01/21 - 15:52 تاريخ انتشار: 4864 تعداد بازديد: 38928 كد خبر:
دیروز در بازار نقدی و آتی؛
سکه به دلار بی اعتنایی کرد
روز یکشنبه، نوسانات دلار نسبت به اونس محدودتر شد، بر این اساس سکه در بازار نقدی و آتی با توجه به خوشبینی های موجود برای افزایش بهای اونس در روز دوشنبه به دلار بی اعتنایی کرده و روز مثبتی را به ثبت رساند.

 

معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران، طی روز گذشته به ۵ هزار و ۹۸۴ قرارداد و ارزش آن ۸۱۹ میلیارد ریال رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از بورس کالا، روز یکشنبه، نوسانات دلار نسبت به اونس محدودتر شد، بر این اساس سکه در بازار نقدی و آتی با توجه به خوشبینی های موجود برای افزایش بهای اونس در روز دوشنبه به دلار بی اعتنایی کرده و روز مثبتی را به ثبت رساند.

به این ترتیب بر اساس آمار معاملات سکه تحویل اردیبهشت ماه با ثبت قیمت یک میلیون و ۲۲۱ هزار تومان، افزایش ۰.۰۷ درصدی را تجربه کرد. این در شرایطی است که قرارداد تحویل تیر سال جاری با قیمت یک میلیون و ۲۶۶ هزار تومان رشد ۰.۱۷ درصدی را به ثبت رساند. همچنین سکه تحویل شهریور امسال نیز با نرخ یک میلیون و ۳۰۳ هزار تومان به فروش رسید و تغییر قیمت مثبت ۰.۱۷درصدی را تجربه کرد. از طرفی سررسید آبان ماه هم با نرخ یک میلیون و ۳۴۲ هزار تومان معامله و با افزایش ۰.۰۸ درصدی رو به رو شد. از سویی سررسید دی ماه نیز با قیمت یک میلیون ۳۸۲ تومان به ثبت رسید و با رشد قیمت ۰.۲۳ درصدی رو به رو شد.

 

رشد سکه در بازار نقدی

در دومین روز هفته، نوسانات بهای سکه تمام بهار آزادی نیز کاهش یافت. سکه که روز شنبه ۵ هزار تومان از ارزش خود را از دست داده بود، روز یکشنبه ۲ هزار تومان افزایش قیمت را تجربه کرد و به قیمت یک‌میلیون و ۲۰۷ هزار تومان رسید. به گفته فعالان، سکه در ابتدای هفته تحت‌تاثیر افت بهای اونس از اوج روز جمعه در مسیر کاهشی قرار گرفت ولی روز یکشنبه با توجه به خوش بینی های موجود از رشد بهای اونس در روز دوشنبه بازار سکه نقدی اندکی جان گرفت.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد