Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
روی خط رسانه ها
https://goo.gl/jvgH1p
1396/01/27 - 10:38 تاريخ انتشار: 2395 تعداد بازديد: 39020 كد خبر:
بخش خصوصی و بورس تکمیل کننده پروژه های عمرانی
شهرام کوسه غراوی، با اشاره به کمبود منابع و تاخیر در تکمیل پروژه های عمرانی،گفت: عدم تکمیل پروژه های عمرانی بهرکود اقتصادی کور دامن زده است

 

عضو کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به کمبود منابع و تاخیر در تکمیل پروژه های عمرانی، گفت: دولت برای تسریع در تکمیل پروژه های عمرانی راهی جز واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی یا عرضه سهام آن ها در بورس ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا) و به نقل از خانه ملت، شهرام کوسه غراوی، با اشاره به کمبود منابع و تاخیر در تکمیل پروژه های عمرانی،گفت: عدم تکمیل پروژه های عمرانی به رکود اقتصادی کور دامن زده است.

نماینده مردم مینودشت،کلاله و گالیکش در مجلس شورای اسلامی با بیان آنکه استفاده از منابع ُخرد و کلان مردم می تواند تسریع درتکمیل پروژه های عمرانی رارقم بزند،افزود:دولت برای تسریع درتکمیل پروژه های عمرانی راهی جز واگذاری آن ها به بخش خصوصی ندارد.

وی با بیان آنکه با مشارکت بخش خصوصی سرعت تکمیل پروژه های عمرانی چند برابر می شود،تصریح کرد:متاسفانه درحال حاضر بسیاری ازپروژه های عمرانی به بودجه دولتی تکیه دارند که این موضوع خود به تعلل درتکمیل آن ها منجر شده است.

این نماینده مجلس  عنوان کرد: بورس می تواند ناجی پروژه های عمرانی ناتمام باشد و با تاکید برآنکه با فعال شدن هر پروژه عمرانی وضع اقتصادی بهتر خواهد شد،افزود: ورود سهام پروژه های عمرانی به بورس و استفاده ازنهادهای مالی آن می تواند تامین مالی برای پروژه های عمرانی را انجام داده و آنها را تکمیل کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با بیان آنکه کمیسیون عمران مجلس موافق عرضه سهام پروژه های عمرانی به بورس است، تصریح کرد: در این رابطه هر اقدامی لازم باشد از سوی مجلس در حمات از دولت انجام خواهد شد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد