Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بازار سرمايه
https://goo.gl/ibM6Yi
1396/01/27 - 15:53 تاريخ انتشار: 1427 تعداد بازديد: 39029 كد خبر:
مابین شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس و شرکت کارآفرینان شایسته فردا در حاشیه دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه
تفاهم نامه همکاری "کاشف" امضا شد
یاشار فروهر مدیر عامل شرکت شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس با تاکید بر این که طرح ملی کاشف نقطه اتصال بازار سرمایه با بخش آموزش و فرهنگ سازی است، تاکید کرد: با انعقاد این قرار داد آموزش و فرهنگ سازی کودک و نوجوان در حوزه بازار سرمایه مورد توجه قرار میگیرد.


تفاهم نامه همکاری فی مابین شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس با شرکت کارآفرینان شایسته فردا (کاشف) امروز در حاشیه دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه منعقد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) یاشار فروهر – مدیر عامل شرکت شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس در این مراسم با تاکید بر این که طرح ملی کاشف نقطه اتصال بازار سرمایه با بخش آموزش و فرهنگ سازی است، تاکید کرد: با انعقاد این قرار داد آموزش و فرهنگ سازی کودک و نوجوان در حوزه بازار سرمایه مورد توجه قرار میگیرد.

به گفته وی با تحقق این مهم، مهمترین رسالت بازار سرمایه که فرهنگ سازی است ، انجام می شود.

فروهر با اشاره به اینکه سرمایه گذاران اینده از دل همین دانش آموزان امروز بیرون خواهند آمد، گفت: اشتیاقی که امروز من در نمایشگاه در میان قشر کودک و نوجوان برای یادگیری دیدم انگیزه ام را برای این موضوع بیشتر کرد.

وی ادامه داد: کودگان و نوجوانان امروز یک دهه بعد سرمایه های غلمی، فنی و اقتصادی کشور هستند .

مدیر عامل شرکت شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس ادامه داد: در حال حاضر دو میلیون دانش آموز تحت پوشش مباحث کارآفرینی مجموعه کاشف هستند. این گروه ها در مقطع دبستان و دبیرستان قرار دارند و با فعالیت در مجموعه کاشف به بحث کارآفرینی را رواج می دهند.

در ادامه این مراسم مدیر عامل شرکت کارآفرینان شایسته فردا (کاشف) نیز با تاکید بر اینکه در این مجموعه روی آموزش مقوله کارآفرینی فعالیت می شود، افزود: تمام تمرکز ما به سمت بازار اولیه است . بچه ها را آموزش می دهیم تا ناشران موفق و خوب فردا باشند. بر این اساس با سازمان بورس و شرکت اطلاع رسانی به ایده مشترکی رسیدیم و تفاهم نامه امروز نیز در همین راستا است.

در پایان این مراسم مدیر عامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس و مدیر عامل شرکت کارآفرینان شایسته فردا (کاشف) این تفاهم نامه همکاری را امضا کردند.

 
 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد