Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بازار سرمايه
https://goo.gl/26raJk
1396/01/27 - 15:58 تاريخ انتشار: 1455 تعداد بازديد: 39030 كد خبر:
در حاشیه فاینکس 2017 امضا شد:
تفاهم نامه همکاری شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس با دانشگاه علمی کاربردی بانک تجارت
در حاشیه دهمین نمایشگاه بورس بانک و بیمه و به منظور دستیابی به مشارکت، گسترش و بهره گیری توانایی آموزشی و انتشاراتی در موضوع بازار سرمایه و همکاری بیشتر میان طرفین در شش ماده تنظیم و منعقد شد.تفاهم نامه همکاری بین شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس با دانشگاه علمی کاربردی بانک تجارت به امضا رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) در حاشیه دهمین نمایشگاه بورس بانک و بیمه و به منظور دستیابی به مشارکت، گسترش و بهره گیری توانایی آموزشی و انتشاراتی در موضوع بازار سرمایه و همکاری بیشتر میان طرفین در شش ماده تنظیم و منعقد شد.
راه اندازی دوره های آموزشی بویژه در موضوعات تخصصی مالی اسلامی از دیگر محورهای این تفاهم نامه است .
این تفاهم نامه با حضور دکتر شایگان رییس مرکز علمی کاربری بانک تجارت، دکتر جعفر زاده مدیر پژوهش این مرکز و مهندس فروهر مدیر عامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس و دکتر فرهانیان مدیر آموزش و فرهنگ سازی این شرکت به امضا رسید.
در این مراسم مهندس فروهر مدیر عامل شرکت اطلاع رسانی وخدمات بورس امضای تفاهم نامه همکاری با دانشگاه علمی کاربردی بانک تجارت را اتفاقی مبارک در حوزه آموزش و فرهنگ سازی خواند و گفت: در شرکت اطلاع رسانی ظرفیت های مناسبی در حوزه فرهنگ سازی و آموزش و اطلاع رسانی تحولات بازار سرمایه وجود دارد و این ظرفیت در طرف مقابل نیز ایجاد شده است. لذا انتقال تجربیات و اطلاعات علمی می تواند به ارتقای فرهنگ و آموزش صنعت مالی کمک کند.
مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس افزود: با امضای این تفاهم نامه سرمایه گذاران و سرمایه پذیران قادر خواهند بود ضمن دسترسی به اطلاعات شفاف اقدامات مناسبی در خصوص مباحث مربوط به بازار مالی صورت دهند.
وی ابراز امیدواری کرد که این تفاهم نامه ظرف یک سال آینده به قرارداد اجرایی تبدیل و اثرات آن در حاشیه نمایشگاه یازدهم بورس بانک وبیمه اطلاع رسانی شود.

 
 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد