Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بازار سرمايه
https://goo.gl/Y5Y890
1396/01/27 - 16:31 تاريخ انتشار: 3404 تعداد بازديد: 39031 كد خبر:
در حاشیه دومین روز فاینکس 2017:
سازمان بورس و دانشگاه الزهرا تفاهم نامه همکاری امضا کردند
دکتر شاپور محمدی رییس سازمان بورس با اظهار امیدواری به اینکه چنین تفاهم نامه هایی بتواند امکان استفاده سازمان بورس از تخصص و دانش اساتید و دانشجویان دانشگاه الزهرا را فراهم کند گفت: قبلا هم همکاری با دانشگاه ها وجود داشت اما چنین تفاهم نامه هایی شرایط همکاری را تسهیل می کند.


تفاهم نامه همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار و دانشگاه الزهرا امروز در حاشیه دهمین نمایشگاه بورس بانک و بیمه  (finex2017) منعقد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) این تفاهم نامه به منظور ایجاد مشارکت، گسترش و بهره گیری از توانایی های علمی، پژوهشی در موضوعات مربوط به بازار سرمایه و ارتباط بیشتر سازمان و دانشگاه است.

در این تفاهم نامه استفاده از کلیه امکانات طرفین در دستور کار قرار گرفته است. این تفاهم نامه در شش ماده تنظیم شده که اهم حوزه های آن فرهنگ سازی و آموزش در حوزه بازار سرمایه، پژوهش در عرصه بازارهای پولی و مالی و انتشار و تبادل کتب مختلف در بازارهای مالی است.

در جریان انعقاد این تفاهم نامه دکتر شاپور محمدی، رییس سازمان بورس با اظهار امیدواری به اینکه چنین تفاهم نامه هایی بتواند امکان استفاده سازمان بورس از تخصص و دانش اساتید و دانشجویان دانشگاه الزهرا را فراهم کند گفت: قبلا هم همکاری با دانشگاه ها وجود داشت اما چنین تفاهم نامه هایی شرایط همکاری را تسهیل می کند.

وی اظهار امیدواری کرد: با انعقاد این تفاهم نامه در حوزه طرح های پژوهشی امور اجرایی و حمایت از پایان نامه ها سازمان بورس بتواند از یافته های دانشجویان و اساتید دانشگاه الزهرا استفاده کند.

در ادامه رییس دانشگاه الزهرا گفت: چنین تفاهم نامه هایی فرصتی است تا دانشگاه الزهرا بتواند زمینه همکاری خود را با سازمان بورس گسترش دهد.

وی با اشاره به اینکه نگاه دانشگاه ایجاد شرایط کارآفرینی است گفت: انعقاد چنین تفاهم نامه هایی بسیار موثر است امید است با این تفاهم نامه علاوه بر جهت دهی پایان نامه های دانشجویان الزهرا به موازات آن زمینه کارآفرینی دانشجویان نیز فراهم شود. ظرفیت های زیادی در سازمان بورس وجود دارد که دانشگاه می تواند از آنها استفاده کند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد