Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
اقتصاد کلان
https://goo.gl/WGWus6
1396/01/27 - 18:56 تاريخ انتشار: 1361 تعداد بازديد: 39035 كد خبر:
تفاهم همکاری بورس با خانه کارگر امضا شد؛
سلام بازار سرمایه به جامعه کارگری
همکاری در موضوعات مرتبط با بازار سرمایه از طریق برگزاری دوره های تخصصی و آموزشی ،ارائه خدمات مشاوره ای و ترجمه کتاب های مرتبط با حوزه مالی از جمله محورهای این تفاهم نامه است.

 

تفاهم نامه همکاری علمی، پژوهشی و آموزشی  سازمان بورس و اوراق بهادار با خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران امضا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه( سنا)، این تفاهم نامه در دومین روز از دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس2017)به امضای دکتر شاپور محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و علیرضا محجوب دبیرکل خانه کارگر رسید.

همکاری در موضوعات مرتبط با بازار سرمایه از طریق برگزاری دوره های تخصصی و آموزشی ،ارائه خدمات مشاوره ای و ترجمه کتاب های مرتبط با حوزه مالی از جمله محورهای این تفاهم نامه است

در این مراسم، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، ضمن خوش آمد گویی به جامعه کارگری برای ورود به بازار سرمایه گفت: بازار سرمایه جای کافی برای همه سرمایه گذاران اعم از خرد و کلان دارد.

دکتر محمدی اظهار داشت : امضای تفاهم نامه اخیر به مدیریت کارآمدتر دارایی های جامعه کارگری کمک خواهد کرد تا سرمایه های خرد نیز جایگاه شایسته خود را در کشور پیدا کنند.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه یکی از مولفه های اقتصاد مقاومتی، افزایش حضور مردم در اقتصاد کشور است افزود: با امضای تفاهم نامه بورس و خانه کارگر این محور محقق می شود و فرصتی فراهم خواهد آمد  که جامعه کارگری با تحلیل دقیق تر و عمیق تری در بازار  سرمایه حضور پیدا کند

در این مراسم  دبیر کل خانه کارگر هم  امضای تفاهم نامه بورس و خانه کارگر را تلاشی برای تقویت مالکیت  عمومی در کشور ارزیابی کرد.

محجوب ابراز امیدواری کرد که توافق اخیر، همچنین  آغازی بر  فرهنگ سازی و تقویت آموزش در  صیانت از سهام و سرمایه های مردم به ویژه قشر اثرگذار کارگر در کشور باشد

دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه( فاینکس۲۰۱۷) تا ۲۹ فروردین در نمایشگاه بین المللی تهران دایر خواهد بود.

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
3 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد