Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
اقتصاد کلان
https://goo.gl/oeXNpq
1396/01/28 - 12:25 تاريخ انتشار: 841 تعداد بازديد: 39051 كد خبر:
گزارشی از یک رویداد؛
دیواری که مخاطبان را به چالش می طلبد
در دهمین دوره نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس 2017)، دیواری با 4 پرسش علاقمندان و متخصصان بازار سرمایه یا آشنایان به مدیریت مالی را جذب خود کرد.


دیوار معمای نمایشگاه فاینکس 2017 در 4 سطح ساده تا پیچیده و با 4 پرسش طراحی شده است. این دیوار با هدف آشنایی با مفاهیم بازار سرمایه طراحی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، در دهمین دوره نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس 2017)، دیواری با 4 پرسش، علاقمندان و متخصصان بازار سرمایه یا آشنایان به مدیریت مالی را جذب خود کرد.

دیوار معما که با هدف آموزش و فرهنگ سازی طراحی شده است، با طرح پرسش هایی ذهن مخاطبان را به چالش می طلبد تا مخاطبان این دیوار در مورد مسایل مختلف در بازار سرمایه به کنکاش بپردازند.

پرسش هایی همچون صورت های مالی، سود و زیان و ابزارهای تامین مالی در کنار مباحث عمومی و تخصصی مدیریت مالی از جمله مباحثی است که علاقمندان به شرکت در دیوار معما با آن مواجه می شوند.

در این گذرگاه دیوار معما، گروه های سنی مختلفی جذب معماهای پیچیده و در مواردی هیجان انگیز آن شدند و دانش و اطلاعات خود را به ورطه آزمون گذاشتند و در نهایت به برندگان جوایزی ارزنده ای اهدا شد.

طبیعی است به سبب مباحث مطرح شده در معماها، برندگان دانشجویان، فارغ التحصیلان اقتصاد، حسابداری یا مدیریت مالی بوده اند.

این دیوار در کنار چهره مسئله گون و رمزآلود خود، از استانداردهای علمی برخوردار است و به گونه ای طراحی شده است که با پاسخ به یک مرحله، شرکت کننده به مرحله بعدی که پیچیده تر است هدایت می شود.

گذرگاه دیوار معما در میان غرفه های ارکان بازار سرمایه، مجالی برای تفکر و تدبر در مباحث بورسی را فراهم می کند و در بازدیدکنندگان انگیزه شرکت در مسابقه ای را می دهد که تنها رقیب آن خود شرکت کننده است.

دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در روزهای 26 تا 29 فروردین ماه در سال 35 نمایشگاه بین المللی تهران پذیرای علاقمندان بازار سرمایه است. 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد