Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
اقتصاد کلان
https://goo.gl/eKRrZ8
1396/01/28 - 15:09 تاريخ انتشار: 1103 تعداد بازديد: 39058 كد خبر:
رایان بورس آموزش می دهد
در پی اطلاع رسانی انجام شده در نمایشگاه فاینکس 2017 در برگزاری دوره های آموزشی، استقبال گسترده ای از برگزاری این دوره ها صورت گرفت.


در حاشیه دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، (فاینکس 2017) تفاهم نامه مشترک بین مرکز مالی ایران با شرکت رایان بورس به عنوان متولی کدال در ارایه خدمات آموزشی تخصصی بازار سرمایه امضاء شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، به منظور گسترش و ترویج دانش در حوزه فناوری اطلاعات برای کلیه فعالان بازار سرمایه، طی یک تفاهم نامه میان مدیران مرکز مالی ایران و شرکت رایان بورس، همکاری مشترکی در ارایه خدمات آموزشی تخصصی بازار سرمایه صورت گرفت.

براین اساس مقرر شد تا دوره های آموزشی مشترک از سوی مرکز مالی ایران و شرکت رایان بورس از ابتدای امسال صورت گیرد. این دوره ها به صورت حضوری در محل شرکت رایان بورس، مرکز مالی و در بورس های منطقه ای و دوره های مجازی از طریق پایگاه اینترنتی مرکز مالی ایران به صورت مستمر برگزار خواهد شد. با توجه به فراگیر بودن دوره های الکترونیکی و عدم محدودیت زمان و مکان، اولین دوره طراحی شده، دوره آموزش کدال عمومی است.

در پایان برگزاری دوره ها، گواهی نامه معتبر به مشارکت کنندکان اعطا می شود.

در پی اطلاع رسانی انجام شده در نمایشگاه فاینکس 2017 در برگزاری دوره های آموزشی، استقبال گسترده ای از برگزاری این دوره ها صورت گرفت؛ بر این اساس علاقمندان می توانند از طریق سایت WWW.IFC.IR وWWW.RAYANBOURSE.IR به این دوره های آموزشی دسترسی یابند.

دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه( فاینکس۲۰۱۷) تا ۲۹ فروردین در نمایشگاه بین المللی تهران دایر خواهد بود.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد