Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
اقتصاد کلان
https://goo.gl/8dZqIf
1396/01/28 - 16:59 تاريخ انتشار: 1205 تعداد بازديد: 39066 كد خبر:
از درگاه الکترونیکی کارگزاران بورس "کارا" رونمایی شد
درگاه الکترونیکی کارا مجهز به گواهی دیجیتال بازار سرمایه است که باعث می شود صحت تبادل اطلاعات میان شرکت سپرده گذاری و کارگزاران با اعتبار و اطمینان بیشتری انجام و برخی مکاتبات حذف شود.


مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی برای خدمات آسان به سرمایه گذاران از راه اندازی درگاه الکترونیکی کارگزاران به نام "کارا" خبر داد و گفت: خدمات درگاه الکترونیکی کارگزاران فعالیت سرمایه گذاران را آسان می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، در سومین روز از دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، (فاینکس 2017)، محسنی با اشاره به لزوم تجمیع و تسهیل ارائه خدمات به کارگزاران و با بیان اینکه کارگزاران یکی از ذینفعان اصلی شرکت سپرده گذاری مرکزی هستند، اظهار داشت: امروز درگاه الکترونیکی کارا به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد تا کارگزاران کلیه خدمات را از یک نقطه دریافت کنند.

62 کارگزار می توانند اطلاعات پایه سرمایه گذاران خود را برای انجام فرایند توزیع عایدات اوراق بهادار به شکل ویژه از طریق این سامانه در اختیار سپرده گذاری قرار دهند.

وی ادامه داد: درگاه الکترونیکی کارا مجهز به گواهی دیجیتال بازار سرمایه بوده که باعث می شود صحت تبادل اطلاعات میان شرکت سپرده گذاری و کارگزاران با اعتبار و اطمینان بیشتری انجام و برخی مکاتبات حذف شود.

به گفته این مقام مسئول خدماتی همچون گزارش های صندوق تضمین تسویه، مشاهده وضعیت پرداخت سود سرمایه گذاران، گواهی دیجیتال بازار سرمایه و ثبت اطلاعات بانکی از امکانات درگاه الکترونیکی کارا است.

یاد آور می شود دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه تا 29 فروردین ادامه خواهد داشت.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد