Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
اقتصاد کلان
https://goo.gl/qOZCrz
1396/01/29 - 12:54 تاريخ انتشار: 1818 تعداد بازديد: 39084 كد خبر:
موسپیدان بازار سرمایه در فاینکس 2017 گردهم آمدند:
همایش پیشکسوتان بازار سرمایه برگزار شد
همایش پیشکسوتان بازار با همت سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس با حضور دکتر علی سعیدی، معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و دیگر مدیران ارشد بازار سرمایه و ده ها تن از پیشکسوتان در چهارمین روز برگزاری نمایشگاه فاینکس 2017 برگزار می شود.

پنجمین گردهمایی پیشکسوتان بازار سرمایه و مراسم رونمایی از کتاب تاریخ بازار سرمایه در تالار اصفهان در دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس2017) در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا) ،همایش پیشکسوتان بازار با همت سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس با حضور دکتر علی سعیدی، معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و دیگر مدیران ارشد بازار سرمایه و ده ها تن از پیشکسوتان در چهارمین روز برگزاری نمایشگاه فاینکس 2017 برگزار می شود.

گردهمایی پیشکسوتان بازار سرمایه فرصتی خواهد بود که در کنار نشست صمیمی دبیران و کارگزارن پیشکسوت بازار سرمایه، زمینه انتقال تجربیات ارزشمند این نسل به نسل جدید فراهم شود و یکبار دیگر فرهنگ ارج نهادن و قدردانی از زحمات ارزنده پیشکسوتان بازار سرمایه احیا شود.

این گردهمایی اهداف دیگری چون تکریم و تجلیل از مقام پیش کسوتان بازار سرمایه، تبادل نظر و برقراری ارتباط صمیمانه بین پیشکسوتان و مدیران امروز بازار سرمایه، گفت وگو و دیدار پیشکسوتان بازار سرمایه با یکدیگر، بازگویی تاریخچه بازار سرمایه ایران برای نسل جدید را مورد توجه قرار داده است.

بر اساس این گزارش، مهمانان این دوره از مراسم رجایی سلماسی، حسن فهیمی راد، احمد سلطانی، پرویز گلستانی، جمال الدین کیمیا قلم، حسن معینی، علیرضا حاجی نوروزی، علینقی فرمانفرمایان، ابراهیم عنایت و بسیاری از دیگر بزرگان بازار سرمایه بودند.

این در حالی است که دکتر شاپور محمدی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، دکتر علی سعیدی، دکتر حسن امیری، دکتر سعید فلاح پور از اعضای هیأت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و مهندس یاشار فروهر،مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس و بسیاری از مدیران عالی رتبه بازار سرمایه میزبان موسپیدان بازار سرمایه بودند.

 

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد