Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
اقتصاد کلان
https://goo.gl/naQoSP
1396/01/29 - 14:09 تاريخ انتشار: 1857 تعداد بازديد: 39089 كد خبر:
مدیر عامل سرمایه گذاری غدیر در حاشیه دهمین نمایشگاه بورس بانک بیمه:
اقتصاد ایران روی ریل اصلی قرار گرفته است
مدیر عامل سرمایه گذاری غدیر گفت برجام از زمان تصویب تا امروز اقتصاد ایران را روی ریل اصلی قرار داده است و لوکوموتیو اقتصاد ایران آماده حرکت است. سال 96 این قطار به حرکت در می آید و نتایح برجام به طور ملموسی در همه بدنه اقتصادی کشور احساس خواهد شد.


مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری غدیر امروز در حاشیه دهمین نمایشگاه بورس بانک و بیمه (فاینکس 2017)، در جمع خبرنگاران، آخرین وضعیت این شرکت 7200 میلیارد تومانی را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، غلامرضا سلیمانی – مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری غدیر با تاکید بر اینکه سهامداران شرکت غدیر در محلی امن سرمایه گذاری کرده اند،گفت: سهامداران غدیر همیشه با نگاه بلند مدت در این سهام بمانند و اقدام به خرید و فروش های کوتاه مدت نکنند.

وی با اشاره به اینکه سرمایه این شرکت به 7200 میلیارد تومان رسیده است، افزود: دیگر این مجموعه برنامه افزایش سرمایه ندارد اما برای سال جاری انتشار 400 میلیارد تومان اوراق برای پروژه های پتروشیمی پیش بینی شده است.

به گفته وی بزودی 150 میلیارد تومان اوراق برای تامین مالی پتروشیمی شیراز منتشر می شود.برای نیروگاه خورشیدی نیز برنامه انتشار اوراق داریم.

وی همیچنین از ورود غدیر به شرکت های 11 گانهe&pخبر داد و گفت: تمام شرکت های خارجی نفتی برای مشارکت در حوزه نفت و گاز ایران باید با یکی از شرکت های 11گانه E&P شریک شوند. به این ترتیب از این به بعد شرکت های بزرگ اروپایی برای سرمایه گذاری و شمارکت در حوزه نفت و گاز با ما مذاکره می کنند.

وی ادامه داد: مجموعه غدیر فردا تفاهم نامه ای برای توسعه  چهار میدان نفتی و گازی در وزارت نفت امضا خواهد کرد.

مدیر عامل سرمایه گذاری غدیر در ادامه درخصوص وضعیت بازار مسکن گفت: نگاه ما به صنعت ساختمان باید تغییر کند. در گذشته ساختمان کالایی سرمایه ای بود و سرمایه گذاران ساختمان می خریددند تا قیمت آن بالا برود و انرا بفروشند اما از این به بعد باید این نگاه تغییر کند و به ساختمان به عنوان کالای مصرفی نگاه شود. بهتر است در این بخش بیشتر در حوزه لیزینگ و اجاره وارد شد.

سلیمانی در ادامه به توافق برجام اشاره کرد و گفت: اگر برجام به سرانجام نمی رسید سرمایه گذاران اروپایی حتی حاضر به پاسخ گویی به ایمیل های ما هم نبودند. از زمانی که برجام به تصویب رسیده است سرمایه گذاران خارجی به ایران هجوم آوردند .

وی مهمترین برنامه پیش روی این مجموعه را برنامه رشد و توسعه در صنعت ict اعلام کرد و افزود: دنیا نیز به سمت توسعه این صنعت در حرکت است. غدیر در این حوزه تفاهم نامه ای را معاونت علمی فناوری رییس جمهوری منعقد کرده است.

مدیر عامل سرمایه گذاری غدیر در خاتمه افزود: برجام از زمان تصویب تا امروز اقتصاد ایران را روی ریل اصلی قرار داده است و لوکوموتیو اقتصاد ایران آماده حرکت است. سال 96 این قطار به حرکت در می آید و نتایح برجام به طور ملموسی در همه بدنه اقتصادی کشور احساس خواهد شد.

یاد آور می شود دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه امروز به کار خود پایان خواهد داد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد