Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
فاینکس 2018
https://goo.gl/e8Dfw7
1397/02/02 - 11:22 تاريخ انتشار: 3576 تعداد بازديد: 48521 كد خبر:
مدیرعامل کارگزاری آگاه در گفتگو با سنا مطرح کرد:
اتصال سه بازار مالی کشور، نقطه عطف فاینکس 2018 بود
عملکرد بورس تهران در سال 96 در مقایسه با دو سال قبل بهتر و مطلوب تر بوده است. از این رو شرکت ها توانستند در فاینکس 2018 با آموزش فرهنگ سرمایه گذاری و اطلاع رسانی در خصوص بورس به بازدید گنندگان، جذابیت آن را برای مردم افزایش دهند.

ارائه خدمات و دستاوردهای جدید سه بازار سهام، پول و بیمه به مشتریان نقطه عطف فاینکس 2018 بود و توانست بر جذابیت این بازارها تا حد زیادی بیافزاید.

محمدرضا سرافراز یزدی، مدیرعامل کارگزاری آگاه در گفتگویی با پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، با اشاره به مطالب فوق بیان کرد: به طور معمول نمایشگاه های صنفی محلی است که شرکت ها برای ارائه محصولات و خدمات خود در آن شرکت می کنند. از این رو، در این دوره از نمایشگاه بورس، بانک و بیمه به عنوان بزرگترین نمایشگاه مالی کشور، کارگزاران و شرکت های تامین سرمایه سعی بر این داشتند که خدمات خود را به بازدیدکنندگان معرفی کرده و برنامه های آتی را در اختیار آن ها قرار دهند.

وی در ادامه بیان کرد: همواره در صنعت کارگزاری به عنوان یکی از مهم ترین نهادهای بورسی کشور، ایده های نو و فعالیت های استارت آپی در دستور کار قرار دارد ، از این رو امسال در نمایشگاه فاینکس 2018 شرکت ها توانستند این خدمات و نوآوری ها را بهتر از گذشته به علاقه مندان و مشتریان ارائه دهیم.

سرافراز در ادامه با اشاره به عملکرد مطلوب بورس نسبت به چندسال اخیر بیان کرد: عملکرد بورس تهران در سال 96 در مقایسه با دو سال قبل بهتر و مطلوب تر بوده است. از این رو شرکت ها توانستند در فاینکس 2018 با آموزش فرهنگ سرمایه گذاری و اطلاع رسانی در خصوص بورس به بازدید گنندگان، جذابیت آن را برای مردم افزایش دهند.

مدیرعامل کارگزاری آگاه در ادامه افزود: همچنین در این دوره از نمایشگاه حضور سه بازار سرمایه، پول و بیمه چشمگیرتر از قبل بود. از این رو شرکت های مرتبط به این بازارها توانستند در فضایی استانداردتر خدمات بهتری را به مردم ارائه دهند.

وی افزود: از سوی دیگر فعالیت رسانه های همگانی در این دوره نیز قابل توجه بود. استفاده از وسایل ارتباطات جمعی از قبیل تلویزیون و رادیو توانست بستری را فراهم کند تا مردم آگاهی های لازم را در مورد خدمات این نمایشگاه به دست آورند.

سرافراز در ادامه به تعامل هرچه بیشتر دو بازار پول و سرمایه اشاره کرد و گفت: همواره حضور بانک ها و شرکت های بورسی در کنار یکدیگر می تواند نقطه عطف این نمایشگاه ها باشد. اگر بتوانیم تامین مالی شرکت ها را از بانک ها به سمت بازار سرمایه سوق دهیم، بازار پول می تواند فضای بیشتری را برای ارائه خدمات داشته باشد.

وی در توضیح این مطلب گفت: در این زمینه صندوق های بادرآمد ثابت یکی از درگاه هایی است که تامین مالی را در بورس تسهیل بخشیده و توانسته تعامل خوبی میان بازار پول و سهام به وجود آورد.

مدیرعامل کارگزاری آگاه در پایان بیان کرد: بطورکلی ماحصل این دوره از نمایشگاه بورس، بانک و بیمه فرهنگ سازی میان مردم و افزایش جذابیت بازار سرمایه بود که حضور شرکت کنندگان گواهی بر این مطلب است.

 

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد