Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
کارگزاران و نهادهای مالی
https://goo.gl/QVNCpT
1397/03/29 - 12:19 تاريخ انتشار: 1892 تعداد بازديد: 49860 كد خبر:
سعید اسلامی بیدگلی:
مردم برای حفظ ارزش پول خود در بورس سرمایه‌گذاری کنند
با رشد قیمت کامودیتی‌ها احتمالا عدد EPS برخی صنایع که در گزارش شرکت‌ها نیز مشخص بوده افزایش پیدا کند. اگر این افزایش شاخص بورس چند روز دیگر ادامه پیدا کند پول‌های سرمایه‌گذاران خارج از بازار هم وارد این بازار خواهد شد.
 
  

دبیرکل کانون نهادهای سرمایه‌گذاری گفت: بازارهای مالی محل خوبی برای سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت هستند و برای کوتاه مدت نیز مکان مناسبی برای نگه داشتن ارزش پول و سرمایه در مقابل تورم و کاهش ارزش پول و افزایش قیمت ارز هستند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از ایلنا، سعید اسلامی بیدگلی دبیرکل کانون نهادهای سرمایه‌گذاری در خصوص افزایش شاخص‌های بازار سرمایه و رکورد شکنی بازار سرمایه گفت: به نظر می‌رسد این‌ها پول‌های پارک‌شده فعالان بازار است که طی روزهای اخیر وارد بورس شده است.

دبیرکل کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ادامه داد: بازارهای موازی سرمایه‌گذاری، خود را با تورم انتظاری هماهنگ کردند و افزایش قیمت خودرو و مسکن در روزهای اخیر بیانگر همین اتفاق بوده است. اما بازار سرمایه از این تورم جا مانده بود که علت آن ریسک‌های بین‌المللی خصوصا اظهارات ترامپ و سردرگمی فعالان بورس بود که این موضوع باعث شده بود بورس از تورم و افزایش قیمت ارز جا بماند و اکنون این تعدیل صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: با رشد قیمت کامودیتی‌ها احتمالا عدد EPS برخی صنایع که در گزارش شرکت‌ها نیز مشخص بوده افزایش پیدا کند. اگر این افزایش شاخص بورس چند روز دیگر ادامه پیدا کند پول‌های سرمایه‌گذاران خارج از بازار هم وارد این بازار خواهد شد.

اسلامی تصریح کرد: در شرایط امروز اگر پولی از بیرون بازار وارد شود باید بازارهای دیگر تغییراتی داشته باشند. به طور مثال یا سپرده‌های بانکی خالی شوند که آن را در گزارشات ماهانه بانک‌ها می‌توان مشاهده کرد یا در سایر بازارهای کالاهای سرمایه‌ای حجم بزرگی از فروش رخ دهد.

 وی تصریح کرد: به نظر من هنوز فعالان جدید وارد بازار نشده‌اند و این اتفاقات و افزایش سرمایه که شاید رخ داده مربوط به همان فعالان بازار است.

دبیرکل کانون نهادهای سرمایه‌گذاری در خصوص مزایای سرمایه‌گذاری در بورس گفت: بازارهای مالی جای خوبی برای سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت هستند و برای کوتاه مدت نیز مکان مناسبی برای نگه داشتن ارزش پول و سرمایه در مقابل تورم و کاهش ارزش پول و افزایش قیمت ارز هستند.

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد