Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بازار سرمايه
https://goo.gl/rBbrwR
1397/04/20 - 11:24 تاريخ انتشار: 1879 تعداد بازديد: 50338 كد خبر:
انتشار صکوک و اوراق قرضه سبز با حجم 1500 میلیارد روپیه در اندونزی
منابع حاصل از انتشار اوراق قرضه سبز SMI جهت تامین مالی چندین پروژه از قبیل توسعه خط ریلی مترو، نیروگاه های برق آبی، تسویه آب و انرژی های تجدید پذیر در سراسر اندونزی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

شرکت دولتی SMI که در حوزه تامین مالی پروژه های زیرساختی در اندونزی فعالیت می کند، روز گذشته اقدام به عرضه عمومی اوراق قرضه سبز( با حجم پانصد میلیارد روپیه) و صکوک مضاربه(با حجم هزار میلیارد روپیه) در بورس اوراق بهادار اندونزی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از  شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه، منابع حاصل از انتشار اوراق قرضه سبز SMI جهت تامین مالی چندین پروژه از قبیل توسعه خط ریلی مترو، نیروگاه های برق آبی، تسویه آب و انرژی های تجدید پذیر در سراسر اندونزی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

همچنین، منابع حاصل از انتشار این صکوک که از نوع مضاربه و دارای نرخ شناور است، صرف تامین مالی پروژه های زیرساختی سازگار با شریعت از قبیل پروژه انتقال برق و ساخت واگن های قطار در این کشور خواهد شد.

شایان ذکر است دولت اندونزی در اوایل سال 2018 صکوک سبز بین المللی به ارزش 1.25 میلیارد دلار منتشر کرد که منابع حاصل از آن صرف تامین مالی پروژه هایی در حوزه های انرژی های تجدید پذیر، گردشگری سبز و مدیریت پسماندها در این کشور شد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد