Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
شركت ها و مجامع
https://goo.gl/BaJLuB
1397/07/15 - 10:15 تاريخ انتشار: 680 تعداد بازديد: 52168 كد خبر:
شفاف سازی موتوژن از سود اعلامی
شرکت موتوژن پیرو گزارش تفسیری در خصوص تعدیل مثبت 131 درصدی در شبکه کدال شفاف سازی کرد. با توجه به اینکه اعلام پیش بینی سود شرکت ،طبق قانون جدید سازمان بورس، ممنوع اعلام شده است ، این شرکت پس از توقف نماد توضیحاتی ارائه داد.

شرکت موتوژن هفته گذشته در گزارشی از تعدیل مثبت 131 درصدی این شرکت خبر داده بود. امروزنیز طبق الزام نهاد ناظر پس از توقف نماد ، در خصوص سود شرکت شفاف سازی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت موتوژن پیرو گزارش تفسیری در خصوص تعدیل مثبت 131 درصدی در شبکه کدال شفاف سازی کرد. با توجه به اینکه اعلام پیش بینی سود شرکت ،طبق قانون جدید سازمان بورس، ممنوع اعلام شده است ، این شرکت پس از توقف نماد توضیحاتی ارائه داد.

الف) دلیل انتشار اطلاعات شرکت در رابطه با رقم سود پیش بینی سال مالی آتی (موضوع اشاره شده به EPS) کارمند این شرکت به اشتباه از فرمت سابق استفاده کرده است .

 ب ) با توجه به EPS اعلامی در رابطه با پیش بینی عملکرد سال مالی منتهی به پایان شهریور سال جاری، به اطلاع سهامداران محترم می رساند با توجه به نهایی شدن پیش نویس صورتهای مالی واقعی ، تحقق EPS پیش بینی اولیه با حداقل انحراف (٣ تا ۵ درصد ) قابل دسترسی و میسر است.

 ت ) شرکت در گزارش فعالیت شهریور ماه سال ٩٧ مبلغ فروش سالانه را 3هزار و 315 میلیارد و424  میلیون ریال اعلام کرد، که با مبلغ اعلامی در گزارش تفسیری مغایرت جزئی دارد. علت اصلی آن طبقه بندی مبلغ فروش ضایعات در درون بهای تمام شده محصولات و کسر از رقم آن است.

"بمونو" در 10 روزمعاملاتی گذشته روند صعودی داشته است. همچنین در روزکاری اخیر نیز با رشد 5 درصدی شاهد صف نشینی سهامداران در سمت خرید بوده است.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد