Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
فرهنگ سرمایه گذاری
https://goo.gl/8vSqRc
1397/07/22 - 14:12 تاريخ انتشار: 705 تعداد بازديد: 52332 كد خبر:
در خلال کیش اینوکس 2018 برگزار می شود؛
برگزاری کارگاه آموزشی معاملات الگوریتمی و الزامات آن در جزیره کیش
کارگاه آموزشی معرفی معاملات الگوریتمی و الزامات آن در روز سه‌شنبه اول آبان ۹۷ در ساعت ۱۸ و 21 در پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در کیش برگزار می شود.

همزمان با پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و نهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کشور در جزیره کیش، رویداد مهم آموزشی به همت سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، کارگاه آموزشی معرفی معاملات الگوریتمی و الزامات آن در روز سه‌شنبه اول آبان ۹۷ در ساعت 18 و 21 در پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در کیش برگزار می شود. در این کارگاه مطهره مروج «مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس و اوراق بهادار» و امید موسوی «مدیرعامل شرکت الگوریتمی تحلیلگر امید» سخنرانی خواهند داشت.

از اهداف دوره می توان به فهم و تجاری سازی دانش نوین اقتصادی و مالی برای بازار سرمایه ایران، آشنایی با ابزارهای معاملاتی بین المللی و موفق در بازار سرمایه ،آشنایی با مقررات کنونی بازار سرمایه ایران در خصوص معاملات الگوریتمی اشاره نمود. همچنین این رویداد همزمان با پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و نهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کشور در جزیره کیش برگزار می شود.

یادآور می شود؛ سازمان بورس و اوراق بهادار شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس از برگزارکنندگان این کارگاه هستند. از محاسن این کارگاه آموزشی می توان به آشنایی با قوانین استفاده از معاملات الگوریتمی و سیاست های سازمان بورس در این خصوص اشاره داشت.

 این کارگاه به صورت «حضوری » بوده ، ولی برای کسانی که در آن ساعت امکان حضور در کارگاه را ندارند پخش آنلاین خواهد شد و همه می توانند از هر جای ایران در این کارگاه شرکت نمایند. همچنین ثبت نام در این کارگاه https://goo.gl/qt5dE3 از طریق لینک مذکور انجام می شود.

منابع آموزشی این کارگاه به صورت جزوه آموزشی استاد در اختیار عموم قرار می گیرد و هزینه حضور در دوره رایگان خواهد بود. از نقاط برجسته این کارگاه ارائه گواهینامه به حاضرین در همه دوره‌ها، گواهینامه شرکت دوره از طرف شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس است.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد