Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
شركت ها و مجامع
https://goo.gl/aXmBWm
1397/07/25 - 09:59 تاريخ انتشار: 1242 تعداد بازديد: 52412 كد خبر:
تحریم های جدید برای "فولاد" بی اثر است
شرکت فولاد مبارکه اصفهان با انتشار اطلاعیه ای در شبکه کدال درخصوص اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تحریم های جدید علیه این شرکت توضیح داد.

پس از آنکه شب گذشته وزارت خزانه داری آمریکا، در آخرین گزارش از تحریم 20 شرکت ایرانی خبر داد، شرکت فولاد مبارکه اصفهان از بی اثری این تحریم ها در شرایط مالی شرکت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت فولاد مبارکه اصفهان با انتشار اطلاعیه ای در شبکه کدال درخصوص اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تحریم های جدید علیه  این شرکت توضیح داد.

"فولاد" در این اطلاعیه بیان کرده است در پی انتشار اخبار مربوط به قرار گرفتن نام فولاد مبارکه در لیست تحریم های جدید وزارت خزانه داری آمریکا به استحضار می رساند ، تحریم های بین المللی موضوع جدیدی نیست و فولاد مبارکه از سال ها قبل همچون سایر بخش های اقتصادی کشور با آن روبرو بوده است و این امر خللی در جریان فعالیت های تولیدی ، مالی و صادرات محصولات شرکت ایجاد نخواهد کرد.

همچنین این شرکت یادآور شده است،  فولاد مبارکه از سال ها قبل در اقدامی هوشمندانه با استراتژی بومی سازی و استفاده از توان داخل کشور ، کلیه قطعات مورد نیاز خود و شرکتهای گروه را ازاین طریق تامین کرده و در معدود موارد باقیمانده با جایگزینی دیگر کشورها ، عملا هیچ گونه وابستگی به کشور آمریکا نداشته است.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد