Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/3Dw4zn
1397/08/05 - 14:54 تاريخ انتشار: 837 تعداد بازديد: 52602 كد خبر:
به همت بورس تهران انجام شد؛
برگزاری کارگاه آموزشی در نمایشگاه kish invex2018
در ابتدای این کارگاه، کلاس آشنایی با بازار سرمایه و ابزارهای قابل معامله شامل ساختار بازار، ابزارهای قابل معامله، دسترسی به بازار و فرآیند معامله توسط دکتر محبوبه جعفری مدیرتوسعه فرهنگ سهامداری بورس تهران معرفی شد.

کارگاه آموزشی با همکاری بورس تهران و فرابورس ایران، مورخ دوم آبان ماه در نمایشگاه kish invex2018 برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از  روابط عمومی بورس تهران، این کارگاه آموزشی با استقبال دانشجویان و کارآفرینان حاضر در جزیره کیش در نمایشگاه kish invex2018 مورخ دوم آبان ماه برگزار شد. در ابتدای این کارگاه، کلاس آشنایی با بازار سرمایه و ابزارهای قابل معامله شامل ساختار بازار، ابزارهای قابل معامله، دسترسی به بازار و فرآیند معامله توسط دکتر محبوبه جعفری مدیرتوسعه فرهنگ سهامداری بورس تهران معرفی شد.

در ادامه این کارگاه، سازو کار تامین مالی از طریق بورس و فرابورس شامل روش های تامین مالی، تامین مالی از طریق بازار بدهی و آشنایی با اسناد خزانه، تشریح ویژگی ها و شرایط پذیرش در بورس تهران و فرابورس و نگاهی به بازار مشتقه توسط اسماعیل درگاهی مدیر پذیرش بورس تهران و دکتر ندا بشیری مدیر ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران ارایه شد.

شایان ذکر است موضوعات حلقه های تامین مالی نوآوری در بازار سرمایه، آشنایی با دستورالعمل تامین مالی ، آشنایی با بازار دارایی فکری، آشنایی با تابلو دانش بنیان بازار شرکت های کوچک و متوسط ، آشنایی با صندوق های سرمایه گذاری جسورانه ، نگاهی به فین استارز و آینده استارت آپ ها در بازار سرمایه توسط دکتر حسین نظام دوست رئیس اداره نهادهای نوین مالی فرابورس ایران تشریح شد. در پایان کارگاه آموزشی، جلسه پرسش و پاسخ با حضور چهار مدرس برگزار شد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد