Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/1AgFTt
1397/08/26 - 12:24 تاريخ انتشار: 840 تعداد بازديد: 53007 كد خبر:
آمریکا در انتظار صلح تجاری:
بازار هفته جاری، بازار انتظار است
تمامی دلایلی که هفته های گذشته فرصت خرید ایجاد کرده بودند در هفته جاری به دلایلی برای فروش تبدیل شده اند.

اقتصاد قدرتمند، انتخابات کنگره، گزارش های عملکرد، خرید صندوق های سرمایه گذاری و ... تمامی این بهانه ها برای بازار به پایان رسیده و هم اکنون سرمایه گذاران در انتظار رویدادهای جدید در بازار هستند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، تمامی دلایلی که هفته های گذشته فرصت خرید ایجاد کرده بودند در هفته جاری به دلایلی برای فروش تبدیل شده اند.

کاهش قیمت نفت در هفته گذشته فرصت جذابی برای برخی سرمایه گذاران ایجاد کرده است با وجود اینکه سود عملکرد شرکت ها نسبت به چهار ماه گذشته رشد 25 درصدی داشته است، اما سرمایه گذاران به رویدادهای آتی بیشتر از اتفاقات گذشته نگاه می کنند. صحبت های فدرال رزرو در خصوص افزایش نرخ بهره و تصمیم دموکرات ها برای احیا دوباره مقررات بانکی یکی از فاکتورهای اصلی تصمیم گیری سرمایه گذاران در بازارهای سهام است.

مایکل، اوروکه، مدیر استراتژی بازار در موسسه جونز تریدینگ در این خصوص بیان داشت: من خیلی به بازار خوش بین نیستم و فکر می کنم در حال حاضر کاتالیست های مثبتی در بازار وجود نداشته باشد. ممکن است بازار فقط بابت نوسانات تغییرات فصلی مقداری واکنش مثبت نشان دهد که این دلیل هم برای سرمایه گذاری دلیل منطقی نیست.

البته اغلب تحلیل گران به ناامیدی مایکل اوروکه نیستند و آنهایی که در وال استریت رفت و آمد بیشتری دارند دست از امیدواری بر نمی دارند . از میان 25 تحلیل گری که بلومبرگ را یاری می کنند 18 تحلیل گر معتقدند که شاخص اس اند پی سال 2018 را با رکوردی جدید به پایان می برد و می تواند با ثبت مقاومتی جدید سال نوی میلادی را آغاز کند.

در این میان، نگرانی ها از جنگ های تجاری چین و آمریکا کمی آرام تر شده در حالی که آمریکا از بسته پیشنهادی چین در خصوص صلح تعرفه ای استقبال کرده است.

این بسته پیشنهادی چین به آمریکا، شامل ۱۴۲ ردیف کالا است که چین متعهد شده است که در خصوص آنها تولید و صادرات آن با آمریکا همکاری کند.

ترامپ با ابراز رضایت از بسته پیشنهادی اعلام داشته که با افزودن چند نکته دیگر به این بسته، به احتمال زیاد تعرفه های جدیدی برای چین وضع نخواهد شد.

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد