Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/rGHmpZ
1397/09/03 - 14:54 تاريخ انتشار: 1613 تعداد بازديد: 53163 كد خبر:
طی آبان ماه رقم خورد؛
رشد ۱۴ درصدی حجم معاملات بورس کالای ایران
طی ماه گذشته تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران شاهد معامله بیش از ۲۱۴ هزار و ۸۱۰ تن انواع محصول به ارزش ۲ هزار و ۸۰ میلیارد ریال بود. در این تالار، ۲۱۴ هزار و ۳۱۰ تن گندم، ۵۰۰تن شکر و ۵۳۵ کیلوگرم زعفران به فروش رسید.


تالارهای مختلف بورس کالای ایران طی آبان ماه سال ۹۷ شاهد معامله بیش از یک میلیون و ۹۰۹ هزار تن انواع کالا به ارزش بیش از ۷۷ هزار میلیارد بود که نسبت به هفته ما قبل رشد ۱۴ درصدی را در حجم معاملات تجربه کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از کالاخبر، طی ماه گذشته تالار محصولات کشاورزی شاهد معامله بیش از ۲۱۴ هزار و ۸۱۰ تن انواع محصول به ارزش ۲ هزار و ۸۰ میلیارد ریال بود. در این تالار، ۲۱۴ هزار و ۳۱۰ تن گندم، ۵۰۰تن شکر و ۵۳۵ کیلوگرم زعفران به فروش رسید.

این گزارش حاکی است، تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران نیز در ماهی که گذشت شاهد معامله افزون بر ۹۷۳هزار و ۸۳۵ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۵۰ هزار و ۵۴۶ میلیارد ریال در دو بخش داخلی و صادراتی بود.در این تالار بالغ بر ۳۳۸ هزار و ۸۳ تن انواع قیر، ۲۲۷هزار و ۳۹۲ تن انواع مواد پلیمری و ۱۲۲هزار و ۸۰۶ تن مواد شیمیایی معامله شد.

از دیگر کالاهای معامله شده در این تالار می توان به داد و ستد ۲۷۸ هزار و ۲۲۵ تن وکیوم باتوم، ۲هزار و ۴۰۰ تن گوگرد، ۴ هزار و ۶۱۱ تن عایق رطوبتی، ۱۵۰ تن گازها و خوراک ها و ۲۰۰ تن روغن اشاره کرد.

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا نیز در آبان ماه میزبان معامله ۷۲۰ هزار و ۸۲۸  تن انواع کالا به ارزش ۲۴ هزار و ۵۴۰ میلیارد ریال بود.در این تالار ۳۹۵ هزار و ۷۶ تن انواع فولاد، ۱۲ هزار و ۶۷۵ تن انواع مس، ۶۷۰ تن کنسانتره مولیبدن، ۲۷ تن کنسانتره، ۴ هزار و ۵۰۰ تن آلومینیوم، ۲ هزار تن سیمان، ۳۰۰ هزار تن سنگ آهن، ۸۸۰ تن روی، ۵هزار تن آهن اسفنجی و ۵ کیلوگرم شمش طلا از سوی مشتریان خریداری شد.

بازار فرعی بورس کالای ایران نیز طی مدت مذکور معامله ۳۲ تن انواع محصول را تجربه کرد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد