Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/7g8DMc
1397/09/05 - 15:09 تاريخ انتشار: 956 تعداد بازديد: 53181 كد خبر:
طی روز جاری؛
معامله گواهی سپرده ذرت دانه ای کرمانشاه با موفقیت انجام شد
در جریان معاملات امروز در بورس کالای ایران ۲۰۰ هزار گواهی سپرده کالایی ذرت دانه ای معادل ۲۰۰ تن محصول، با سررسید انبار ۲۸ اسفندماه ۱۳۹۷ ، به ارزش بیش از ۲ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال مورد دادوستد قرار گرفت.


ذرت دانه ای استان کرمانشاه تحویلی از انبار دانه طلایی ذهاب در قالب گواهی سپرده کالایی در حالی صبح روز جاری در بورس کالای ایران عرضه شد که معاملات این کالای مشمول ماده ۳۳ قانون افزایش بهره وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی با موفقیت انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از کالاخبر، در جریان معاملات امروز در بورس کالای ایران ۲۰۰ هزار گواهی سپرده کالایی ذرت دانه ای معادل ۲۰۰ تن محصول، با سررسید انبار ۲۸ اسفندماه ۱۳۹۷ ، به ارزش بیش از ۲ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال مورد دادوستد قرار گرفت.

به این ترتیب، قیمت هر گواهی سپرده کالایی با پشتوانه ذرت دانه ای استان کرمانشاه با سازوکار عرضه و تقاضا، ۱۳ هزار و ۸۵۱ ریال تعیین شد.

این گزارش می افزاید؛ اولین عرضه ذرت استان کرمانشاه در حالی از انبار دانه طلایی ذهاب با موفقیت صورت گرفت که طبق اطلاعیه بورس کالای ایران سررسید انبار مذکور مورخ ۱۳۹۷.۱۲.۲۸ بوده و حداکثر زمان نگهداری کالا تا سررسید نماد انبار خواهد بود.

معاملات گواهی سپرده ذرت در نماد معاملاتی انبار مذکور در حالی در روزهای آتی نیز ادامه خواهد داشت که فردا نماد معاملاتی انبار جدید استان کرمانشاه نیز گشایش خواهد شد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد