Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/4AfsMd
1397/09/14 - 11:38 تاريخ انتشار: 836 تعداد بازديد: 53367 كد خبر:
امروز صورت می گیرد؛
عرضه ذرت دانه ای استان خوزستان در بورس کالا/تالار نقره ای میزبان شمش های بلوم، روی، طلا و بیلت آلومینیوم
ذرت دانه ای استان خوزستان طی معاملات امروز چهاردهم آذرماه براساس ماده ٣٣ قانون افزایش بهره وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی و در قالب گواهی سپرده کالایی در بورس کالای ایران عرضه می شود.


تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز چهارشنبه ۱۴ آذرماه میزبان عرضه ۱۰۰ هزار تن شمش بلوم، ۳۴ هزار و ۳۴ تن انواع میلگرد و سبد میلگرد، ۸۰۰ تن شمش روی، ۵۰۰ تن بیلت آلومینیوم و ۱۰ کیلوگرم شمش طلا است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از کالا خبر، ۱۴ هزار و ۲۶۴ تن قیر در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه می شود.

این گزارش حاکی است، ۸ هزار تن گندم خوراکی در تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران عرضه می شود.

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران نیز در این روز عرضه ۳۴ هزار و ۶۷۱ تن مواد شیمیایی و یک هزار تن پلی اتیلن را تجربه می کند.

همچنین ذرت دانه ای استان خوزستان طی معاملات امروز چهاردهم آذرماه براساس ماده ٣٣ قانون افزایش بهره وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی و در قالب گواهی سپرده کالایی در بورس کالای ایران عرضه می شود.

معاملات محصول ذرت دانه ای مشمول ماده ٣٣ قانون افزایش بهره وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی در استان خوزستان در حالی در بورس کالای ایران آغاز می شود که ۲ انبار ذرت دانه ای با نمادهای "ذرت۹۷۱۲ن۰۱ " و "ذرت۹۷۱۲ن۵۵" فعال شده است و معاملات آن از فردا آغاز خواهد شد.

این گزارش می افزاید؛ از زمان شروع سیاست قیمت تضمینی ذرت در قالب گواهی سپرده کالایی در بورس کالای ایران طی سال جاری، تاکنون استان کرمانشاه به عنوان اولین استان اقدام به عرضه محصول ذرت تولیدی خود کرده و قرار است بزودی عرضه ذرت تولیدی استان فارس نیز به عنوان سومین استان در قالب گواهی سپرده کالایی در این بازار آغاز شود.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد