Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فرابورس
https://goo.gl/Hu6aaM
1395/10/01 - 12:46 تاريخ انتشار: 1967 تعداد بازديد: 36591 كد خبر:
سمات خبر داد؛
درج نماد اولین صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه در سامانه پس از معاملات
صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه رویش لوتوس، با نماد "ذژرویش"، به عنوان نخستین صندوق سرمایه گذاری جسورانه در سامانه پس از معاملات ثبت شد.

 

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از درج نماد اولین صندوق سرمایه گذاری جسورانه رویش لوتوس در سامانه پس از معاملات خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، به نقل از روابط عمومی سمات، صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه رویش لوتوس با سرمایه 50 میلیارد تومان که با همکاری تأمین سرمایه لوتوس پارسیان و پژوهشگاه رویان تأسیس شده است و پذیره نویسی در سه مرحله 15 میلیاردی، 20 میلیاردی و 15 میلیارد تومانی طی فرایند یک ساله انجام می شود اما اگر درخواست برای سرمایه گذاری زیاد باشد دو مرحله اول پذیره نویسی در یک مرحله انجام خواهد شد.

هدف از تشکیل صندوق سرمایه گذاری جسورانه جمع آوری سرمایه از سرمایه گذاران حقیقی وحقوقی و تزریق آن در شرکت های در شرف تاسیس، تحقیق و توسعه و یا نوپای دارای رشد سریع و زیاد با هدف کسب بیشترین بازده اقتصادی ممکن در برابرپذیرش ریسک است.

در همین رابطه، شرکت سپرده گذاری مرکزی صندوق سرمایه گذاری جسورانه رویش لوتوس را با نماد " ذژرویش" در سامانه پس از معاملات درج کرد تا فرابورس ایران شاهد پذیره‌نویسی این صندوق شود.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد