Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/JW3C0Q
1395/10/19 - 09:58 تاريخ انتشار: 2994 تعداد بازديد: 36994 كد خبر:
بازدید سرزده رییس سازمان بورس و اوراق بهادار از تالار شیشه ای
رییس سازمان در گفت و گوهای خود با سهام داران و معامله گران، به دغدغه های آنها از جمله جذب نقدینگی بالا در اخزا، معاملات بلوکی، عرضه های اولیه و کاهش حجم نقدینگی و توقف بانکی ها پاسخ داد.

  

دقایقی پیش رییس سازمان بورس و اوراق بهادار به همراه معاونان خود، در بازدیدی سرزده به میان حاضران تالار بورس رفت و از نزدیک در جریان دغدغه برخی از سهامداران قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، رییس سازمان  بورس در گفت و گوهای خود با سهام داران و معامله گران، به دغدغه های آنها از جمله جذب نقدینگی بالا در اخزا، معاملات بلوکی، عرضه های اولیه و کاهش حجم نقدینگی و توقف بانکی ها پاسخ داد.

شاپور محمدی درباره توقف بانکی ها، تعدد اطلاعات ارسالی از سوی بانک مرکزی و بانک ها را عامل مهمی در توقف این گروه خواند و گفت: بانک مرکزی یک نامه ارسال می کرد و خود بانک یک نامه و ما نمی توانستیم این تعدد اطلاعات را به سهامدار انعکاس بدهیم و بگوییم خودتان بین این اطلاعیه ها تصمیم بگیرید؛ بنابراین کفایت افشا و شفاف سازی را برای بازگشایی نمادهای این گروه مد نظر داریم.

وی در پاسخ دغدغه سهامداران در خصوص بلوک زنی با هدف بالا بردن شاخص کل گفت: شخصاً تا کنون سه بار ابلاغ کرده ام که هر کسی در سازمان یا خارج از سازمان، خارج از ضوابط قانونی و در بازار خرد اقدام به بلوک زنی کند باید اخراج شود و به جد این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

 

 

 

 
تصاویر خبر:
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
4 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد