Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/utKHbL
1396/01/20 - 16:23 تاريخ انتشار: 2179 تعداد بازديد: 38906 كد خبر:
افت قیمت های پایه محصولات پلیمری؛
پلی استایرن ها ارزان شدند
مقایسه قیمت پایه محصولات پلیمری در تاریخ ۶ و ۲۰ فروردین ماه نشان می دهد که اکثر کالاها روندی نزولی داشته اند.

 

بیشترین افت قیمت متعلق به پلی استایرن مقاوم ۷۲۴۰ با ۷.۳ درصد کاهش نسبت به دو هفته اخیر است، این کالا ۴۲۰ تومان نسبت به دو هفته قبل ارزان شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از بورس کالا، مقایسه قیمت پایه محصولات پلیمری در تاریخ ۶ و ۲۰ فروردین ماه نشان می دهد که اکثر کالاها روندی نزولی داشته اند.

همچنین پلی استایرن معمولی ۱۵۴۰ نیز با ۶.۷ درصد افت در رده بعدی بیشترین کاهش قیمت قرار دارد، این کالا ۳۶۸ تومان نسبت به دو هفته قبل ارزان شده است.

در همین حال پلی اتیلن ترفتالات بطری گرید ۸۲۱ و ۸۲۵ هم با ۵.۷ درصد کاهش نسبت به دو هفته قبل روبه رو شده و از رقم ۳ هزار و ۹۶۳ به ۳ هزار و ۷۳۸ تومان رسیده است.

همچنین پلی استایرن های انبساطی هم نسبت به دو هفته اخیر ۵.۳ درصد کاهش نرخ داشتند، به طوری که این کالاها از ۵ هزار و ۳۳۹ به ۵ هزار و ۵۷ تومان رسیدند.

در ادامه پلی اتیلن های ترفتالات نساجی، پلی اتیلن های سبک خطی و پلی اتیلن های سنگین بادی هم روندی نزولی نسبت به دو هفته اخیر را ثبت کرده و به ترتیب ۳.۵، ۲.۱ و ۲.۳ درصد افت قیمت داشتند.

همچنین پی وی سی های نیز نسبت به دو هفته اخیر با ۲.۷ درصد کاهش قیمت روبه رو شدند، به طوری که گرید ۶۵ به میزان ۹۴ تومان و گرید ۷۰ و ۵۷ نیز ۱۰۳ تومان ارزان شدند.

کمترین افت قیمت پایه محصولات پلیمری نیز مربوط به پلی اتیلن های سنگین تزریقی و پلی اتیلن های سنگین دورانی با ۰.۱ درصد کاهش است. پلی اتیلن های سبک فیلم هم ۰.۳ درصد کاهش قیمت داشتند.

در همین حال تعداد محدودی از کالاها با افزایش اندک قیمت روبه رو شدند، پلی پروپیلن های نساجی، شیمیایی و فیلم با ۰.۱ درصد رشد جز این کالاها به شمار می روند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد